«Сніданок з 1+1»: світова оперна діва Людмила Монастирська ексклюзивно розповіла, як замінить російську співачку Нетребко та гратиме партію «Турандот» у «Метрополітен-Опера»

«Сніданок з 1+1»: світова оперна діва Людмила Монастирська ексклюзивно розповіла, як замінить російську співачку Нетребко та гратиме партію «Турандот» у «Метрополітен-Опера»
opera.com.ua

Команда «Сніданку з 1+1» повертає улюблений ранковий проєкт у прямому ефірі на YouTube та у ефірі телеканалу ТЕТ.

Поділитися:

У важкі часи війни, поки весь український народ став на захист рідної землі, команда ранкового проєкту знайшла можливість бути поруч зі своїми глядачами та підтримувати їх у найскладніших обставинах. Сьогодні у прямому ефірі для глядачів працювали Людмила Барбір, Костянтин Грубич та Ігор Циганик, також до них доєднались Єгор Гордєєв та Соломія Вітвіцька.

У онлайн-ефірі ведучі обговорювали оперативні новини про ситуацію в Україні, а також спілкувались з експертами у різних галузях. На зв'язок зі студією вийшла психологиня Анна Кушнерук, вона поділилась порадами, як зберегти свій моральний стан та віру в оптимізм у такий складний час. Також до прямого ефіру долучився легендарний український футболіст Андрій Шевченко, який розповів про ставлення всього футбольного світу до ситуації в Україні, а також їхню допомогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ«У кожного свій фронт: спортсмени, відомі люди повинні говорити світу правду про війну в Україні», – Андрій Шевченко у «Сніданок. Онлайн»

Окрім того, на зв'язок зі «Сніданком з 1+1» ексклюзивно вийшла всесвітньо відома українська оперна діва Людмила Монастирська, яка відтепер гратиме партію «Турандот» у «Метрополітен-Опера». Раніше цю партію співала російське сопрано Анна Нетребко, яку через підтримку політики Путіна було звільнено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖВсесвітньо відома українська диригентка Оксана Линів: «Я зараз займаюся евакуацією української талановитої молоді»

За словами Монастирської, директор «Метрополітен-Опера» Пітер Гелб особисто їй зателефонував та вмовив її співати цю партію, адже «Турандот» діва вже не співає багато років.

«Коли вже особисто зателефонував Пітер Гелб та пояснив мені, що запланована велика акція за мир проти агресії Росії, то авжеж я погодилась», — поділилась оперна співачка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖДжамала зібрала 67 мільйонів євро для Збройних сил України під час виступу на національному відборі на Євробачення в Німеччині

Монастирська розповіла, що наразі російські митці, які підтримують агресію на території України, втрачають роботу на різних світових майданчиків. Наразі також вже звільнено російського диригента Валерія Гердієва, який працював у Мюнхені.

«Я зараз у Варшаві, тут мала бути опера «Борис Годунов», її зняли з репертуару. Щодо російських митців, які висловились публічно, що вони за мир та проти цієї війни – за ними робочі місця залишають», – розповіла Людмила.

Незабаром у оперної діви заплановані великі миротворчі концерти у Прибалтиці, Франції, Польщі та інших країнах, які націлені проти агресії Російської Федерації.

Монастирська звернулась до своїх родичів та співвітчизників і зазначила, що вірить у перемогу української армії та акцентує: все буде Україна. А також висловила вдячність країнам з усього світу, які підтримують Україну та наш народ.

Дитячі казки від діда Сені, у якого перетворився Руслан Сенічкін, поради від психологів, як зв’язатися з волонтерами та як можна допомогти своїй країні вдома — дивіться щодня з 10:00 «Сніданок з 1+1» у новому форматі на YouTube, а також в ефірі телеканалу ТЕТ.

Новини по темі