Стало відомо де і коли пройде фінал Нацвідбору на Євробачення-2023

Де і коли пройде фінал Нацвідбору на Євробачення-2023

Відомо де та коли проведуть фінал Нацвідбору.

Поділитися:

Фінал Нацвідбору на Євробачення-2023 має відбутися 17 грудня у Києві. Суспільне Мовлення повідомило, що фінал Нацвідбору має відбутися 17 грудня у Києві в укритті.

67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні наступного року прийматиме Ліверпуль від імені України. Конкурс відбудеться у Великій Британії після перемоги Kalush Orchestra в Турині цього року.

Нагадаємо, Євробачення-2023 пройде у Великій Британії від імені України. EBU ще раніше заявляла, що Євробачення наступного року неможливо буде провести в Україні з міркувань безпеки. Великобританія просила EBU ще раз розглянути Україну для проведення Євробачення, однак, після розгляду низки варіантів з мовником-переможцем, було прийнято рішення, що саме BBC виступить організатором 67-го Пісенного конкурсу Євробачення у 2023 році.

У травні 2022 року гурт Kalush Orchestra переміг на Євробаченні-2022 у Турині. Україна отримала 192 бали від журі та найвищий бал від глядачів — 439 (всього 631). Це вже третя перемога України у міжнародному пісенному конкурсі.

Новини по темі