Юрій Горбунов зізнався, хто із них з Осадчою виконує всю хатню роботу

Юрій Горбунов розповів, що обожнює прасувати і міняти памперси (ВІДЕО)
@kosadcha

Як зіркове подружжя розподіляє домашні клопоти?

Поділитися:

Ведучий Голосу країни і Голосу. Діти Юрій Горбунов став гостем рубрики Екзамен на YouTube-каналі Маші Єфросиніної. Давні друзі та колеги щиро поговорили на особисті теми і відповіли на провокаційні питання.

Маша Єфросиніна розповіла, що ніколи не готує, але полюбляє прибирати — це допомагає їй подолати стрес. Юрій Горбунов відповів, що також не цурається жодної хатньої роботи.

Можу зробити все, що завгодно. Страшенно люблю взяти цілу купу речей сина у няні та попрасувати. Стою й прасую ці маленькі футболочки...

Ведучий додав, що з легкістю лишається з сином удвох на весь день — ані памперси, ані дитячі примхи його не лякають.

@gorbunovyuriy

«Якось Катя мала повернутися о шостій вечора, а повернулася о пів на дванадцяту ночі.  Я з Іваном зранку виконав усі ранкові процедури, потім ми гуляли, обідали, спали, потім знову гуляли, вечеряли і я його вклав. Тобто весь денний цикл ми пройшли».  

Також Юрій Горбунов зізнався, що прискіпливо ставиться до вибору вбрання для сина. За словами зіркового татка, в Івана дуже багато одягу — його купують і вони з Катериною, і хрещені батьки. Тому кожного разу Юрій намагається вдягнути сина у щось нове, адже хлопчик стрімко росте і деякі речі може навіть не встигнути поносити.

А ось готує вечерю в їхній родині переважно дружина, хоча на це не завжди вистачає часу. За словами Горбунова, найкраще Осадчій вдаються італійські страви.

@kosadcha

Більше цікавих фактів про життя ведучого дізнаєшся з відео:

Усі останні новини про Катю Осадчу і Юрія Горбунова: 

1. Горбунов зізнався, що хоче ще одну дитину

2. Горбунов і Осадча зачаровують знімками з мальовничої Швейцарії (хочеться до них)

3. Осадча зізналася, чим її «підкупив» Горбунов

4. Поцілунок Осадчої і Горбунова — фото, що розтопить ваше серце

Новини по темі