Головний актор серіалу «День народження Буржуя» Валерій Ніколаєв розповів про четвертий шлюб, вихід із депресії та роботу в Голлівуді з Томом Генксом

Світське життя

Актор зізнався, чи ревнує його до дружина до колег-акторок

Поделиться:

Валерію, раді вітати вас у Києві! Ми зустрілися з вами у ресторані української кухні. Є у вас улюблена українська страва?

-Так, мабуть, борщ, вареники, малосольні та квашені огірочки, черемша…

А з чим полюбляєте вареники?

- Вареники з вишнями!

Ви – спортсмен у минулому. Ваша дружина – артистка цирку, повітряна гімнастка. Якої дієти ви дотримуєтеся, щоб мати такий прекрасний вигляд?

- Дякую. Нічого особливого, важливо тільки не їсти хоча б після восьмої вечора.

А це можливо для актора? Зіграли виставу – після неї хочеться поїсти…

- Щось легеньке, сирок якийсь, звісно, можна. Коли є можливість - пробіжки, спортзал, це буває десь чотири рази на тиждень.

Яка б не була погода на вулиці ви виходите і біжите?

- Не можу похвалитися тим, що завжди так. Але стараюся.

Наступного року виповнюється двадцять років серіалу «День народження Буржуя». Він вийшов двадцять років тому на каналі «1+1». Цей серіал отримав величезний рейтинг, а ви стали секс-символом для мільйона українських жінок.

- Це було дивовижно! Ми, звісно, дуже сподівалися на гарні відгуки про цю роботу. Ми робили це не як серіал, а як багатосерійний художній телевізійний фільм. І коли глядач так відреагував, з такою теплотою, з такою увагою, це було дуже приємно!

Вас ототожнювали з героєм, приймали за свого у колах олігархів…

- Справді… Люди зупиняли, просили про фото, про автограф, говорили дуже теплі слова про те, як ми працювали, як їм сподобався серіал… Це було дуже приємно.

А якщо б знімали третю частину серіалу «День народження Буржуя», ви хотіли б знову знятися у ролі Буржуя?

- Чому б і ні?! Звісно! Варто було б, звичайно, поглянути на історію, що там буде написано… Але як варіант - чому б ні?!

Всі знають, що ви великий ловелас, скажімо так… Ви – улюбленець жінок. Наразі ви вчетверте одружений… Які ви зробили висновки з попередніх шлюбів, аби цей шлюб був щасливий?

- Дуже багато було тривалих поїздок, розлук. Ось це, звісно, негативним чином впливає. Тільки-но ти починаєш шукати будь-яку можливість провести час разом, порадіти якимось дрібницям, зовсім по-інакшому вибудовується вся картина! Ви знаєте, найголовніше - якомога більше часу проводити разом.

А це можливо в акторській родині?

- Максимально намагатися це робити! Коли це виходить (слава Богу, останнім часом це виходить), то це чудово, і результат, звісно ж - очевидний! І будь-якій людині це стане в нагоді! Варто було б порадити – якомога більше часу проводити разом зі своїми коханими, близькими і рідними!

У кожному фільмі ви знімаєтеся з різними акторками, інколи – це сцени у ліжку. Як дружина справляється з ревнощами?

- Вона дуже добре уявляє, що таке знімальний процес і що таке знімальний майданчик! І те, що бачить глядач, - це одне. А як це технологічно відбувається - ми всі з вами знаємо! Коли знімаються поцілунки, власне ось ті сцени кохання - тут в тебе оператор, тут стоїть світло, сюди потрібно повернутися, аби не перекривати партнерку. І все це тримаєш в голові… І якимось чином ще варто бути переконливим, аби глядач повірив - так, дійсно, вони одне без одного жити не можуть! Дивлячись на це, вона абсолютно спокійно все сприймає. І звісно розуміє, що це частина роботи, і її потрібно виконувати, і виконувати добре!

Кілька років тому у вас була чорна полоса: арешти, сварки з поліцією, проблеми з законом… Потім ви зробили велике відеозвернення в інтернеті, і попросили у всіх вибачення. Що допомогло побороти цю депресію?

- Ви знаєте, різне буває в житті. Це ще одна можливість переосмислити все те, що було зроблено і зроблено неправильно… І зробити правильні висновки, і ніколи в це більше не занурюватися.

А як вам вдалося вийти з цього стану?

- Завдяки родині, завдяки дружині та доньці.

Ваша спільна донька з артисткою Іриною Апексимовою пішла вашим шляхом, вона теж акторка. Чи даєте ви їй настанови?

- Мені приємно, коли мене запитують, коли цікавляться моєю думкою і я, звісно, її висловлюю! І коли ми дивимось і прогони, і прем'єри, і просто ходимо на вистави, звісно, якісь речі я підказую - як на мою думку, було б краще! Десь є якісь помилки. Вона приймає те, що їй підходить. Те, що не підходить, не приймає. Але мені подобається її самостійність. Мені подобається її підхід - як вона працює над ролями. Дуже подобається!

Ви багато часу провели в Америці: і вчилися, і працювали, і жили… Ваша донька також народилася в Америці. Ви також залишили свій слід у голлівудському житті, принаймні, ви – єдиний, хто знімався з Томом Генксом у фільмі «Термінал».

- Так, це було чудово! Том Генкс - приголомшливий актор! І що дуже приємно - чим вище актор, чим вище його рівень, тим простіше з ним спілкуватися! Ось так було з Генксом.

Як часто ви зараз буваєте в Америці?

- Коли є можливість там працювати, я їду, працюю там. Якщо є цікаві пропозиції. Якщо цікавіше вдома, звісно, я обираю дім.

Ми бажаємо вам концертних аншлагів та приємних вражень від подорожі Україною.

- І вам – хай щастить!

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю