Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

10 позитивних фактів про школу для батьків першокласників

Напередодні першого вересня згадаймо про позитивні моменти сучасної школи.

Школа – це не лише оцінки, вчителі, виснажливі уроки, батьківські збори та зайві витрати для родини. В школі на ваших дітей чекає багато цікавого та незабутнього. 

1. Друзі

У школі ваша дитина навчиться дружити і обов'язково знайде нових друзів, які зможуть стати кращими на багато років. Багато дорослих людей визнають – друзі з’являються лише у юні роки, далі стосунки все більше нагадуватимуть ділові.

2. Нові знання

Здавалося б, перш за все діти повинні збагатитися знаннями зі шкільних предметів, але це – в теорії. Крім наукових знань, діти обмінюються у школі різноманітними вміннями та навичками. Тож не дивуйтеся, якщо словниковий запас вашої дитини вже з перших днів першого класу збагатиться специфічними висловлюваннями, а нові вміння дитини з’являтимуться ледь не щодня.

3. Хороший апетит

Ваш малюк погано їсть? Спільні сніданки (які, сподіваємося, будуть в школах безкоштовними або за символічну плату) розвивають апетит. На перервах всі бутерброди точно будуть з'їдені! А після шкільної їжі, домашня піде «на ура» і буде зникати досить швидко.

4. Розвиток самостійності

Для дітей важливо відчувати себе сильними і самостійними, а не бути постійно під батьківським контролем. Школа навчить їх збирати портфель, чистити форму, готуватися до уроків, бігати по кабінетах, переодягатися на фізкультуру, купувати сік в буфеті. Списувати і обманювати навчаться найхитріші.

5. Здорова конкуренція

Ніхто не хоче бути гіршим в класі. Тому діти намагаються бути якщо не кращими у всьому, то хоч у чомусь виділитися. Хтось швидше за всіх бігає, хтось краще малює, а хтось голосніше за всіх кричить. Безперечно, саме ваша дитина відкриє в собі приховані таланти.

6. Дисципліна

Ви розбалували дитя і не завжди можете приструнити? Вчителі швидко дадуть цьому раду. Сучасні класи зазвичай переповнені, тож бавитися з однією дитинкою вчитель змоги не має і швидко наведе лад. Перші вчителі зазвичай суворі, але справедливі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірки 1+1 розповіли, як вчилися у школі

7. Група подовженого дня

Ви працюєте, бабусь та дідусів поруч немає, і ви не знаєте, з ким залишити дитину після уроків в школі? ГПД – чудовий вихід! До 18 годин ваше чадо буде під наглядом. Діти на групі продовженого дня і пообідають, і погуляють на вулиці, і уроки зроблять. Ще й час на ігри залишиться.

8. Художня література

Не ​​секрет, що нинішні діти люблять мультики і комп'ютерні ігри. Не варто чекати, що в школі всі відразу полюблять читати. Але з кожним днем ​​ваші діти будуть читати все більше і більше. Може, з часом вони полюблять це заняття.

9. Екскурсії та вистави

Виявляється, за планом класний керівник повинен пару раз в семестр зводити свій клас на екскурсії. Якщо вам попадуться ініціативні матусі в батьківському комітеті, які допоможуть все це організувати, то вам пощастить подвійно.

10. Гуртки та секції

В багатьох школах є спортивні та театральні гуртки, дитячий хор з вчителями музики, які репетирують різні пісеньки і сценки на шкільні свята. Вчителі трудового навчання малюють і щось майструють з дітьми на додаткових заняттях.

Іноді навіть шкільний психолог чи логопед може напружитися і позайматися з дітьми на групі продовженого дня.

Щоб більше знати про шкільне життя своїх дітей, дивіться цієї осені нові серії популярного серіалу Школа на каналі 1+1.

Школа. Недитячі ігри
Повні епізоди

Вибачте, відео з цього сезону
з'явиться на сайті найближчим часом

Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.