Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Як кинути палити й не набрати після цього зайву вагу

Дієтолог розповіла, яких правил слід дотримуватися, кидаючи палити.

Чи можуть бути корисними заморожені овочіУ студії ранкового шоу «Сніданок з 1+1» дієтолог Галина Незговорова розповіла, як дотримання певних правил вбереже від зайвих кілограмів у процесі відмови від згубної нікотинової пристрасті. 

Нікотин прискорює серцебиття і метаболізм, тож коли людина кидає курити, то організм спалює на добу до 200 калорій менше. Нікотин також стимулює вироблення глікогену в печінці, що веде до підвищення рівня цукру в крові і зменшує відчуття голоду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як позбутися зайвих кілограмів

Багато з тих, хто кидає палити, згодом починає стрімко набирати вагу. У процесі відвикання багато людей відчувають себе пригніченими і як наслідок намагаються замінити сигарету солодким.

ЯК ПРАВИЛЬНО ХУДНУТИ ПІСЛЯ КУРІННЯ

Щоб обмін речовин повернувся у потрібне русло, потрібно трохи зачекати після того, як кинете палити. Все це досить індивідуально: у когось це може бути місяць, а у декого це набагато більше. Звичайно у цей період виникає потреба чимось замінити цю шкідливу звичку

Треба бути дуже уважним. Звичайно, можна замінити, але солодощі мають бути не промислового виробництва, а природні. Це можуть бути сухофрукти, мед, але кількість знову ж таки має бути обмеженою. Треба памятати про те, що коли людина кидає палити, то вона зазвичай змінює одну шкідливу звичку на іншу.

Головне - щоб цю харчову звичку можна було контролювати, – зауважила експерт.

Крім того потрібно обовязково контролювати час прийому їжі та її кількість, адже вона має бути зменшеною.

Не можна забувати про те, що потрібно обовязково займатися спортом і придбати собі нові захоплення. Це можуть бути нові знайомства, закоханість, улюбленець або якісь хобі, які відволічуть вас від рефлексів.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали, чи можуть бути корисними заморожені овочі.

2017-04-13
Новини
Новини