Як правильно дихати, щоб бути струнким та здоровим: секрети дихальної гімнастики від Ксенії Литвинової

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Дихальна гімнастика від Ксенії Литвинової: як дихати, щоб бути стрункими та здоровими
Pexels/Karolina Grabowska

Фітнестренерка Ксенія Литвинова показала прості та ефективні вправи дихальної гімнастики.

Поділитися:

Чому треба вміти правильно дихати? Чи правда, що техніка дихання впливає на здоров’я та навіть на фігуру? Про це у «Сніданку з 1+1» розповіла фітнестренерка Ксенія Литвинова. А також показала вправи дихальної гімнастики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ранкова зарядка дає в 5-10 разів більше енергії, ніж кава», – фітнес-тренерка Ксенія Литвинова розповіла, як сформувати звичку регулярно виконувати зарядку

Ксенія Литвинова розповідає:

Без дихання ми не живемо. Це наше здоров’я легенів, масаж внутрішніх органів. Якщо ми будемо вміти правильно дихати, станемо більш стрункими, оскільки певні м’язи будуть працювати краще.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як відмовитися від перекусів та чому вони шкідливі для нас? Поширені міфи про перекуси розвіює дієтолог Наталія Самойленко

Взагалі у більшості своїй люди дихають неправильно: животом, а не діафрагмою, поверхнево. Ксенія Литвинова зазначає:

Якщо ми будемо робити спеціальні дихальні вправи хоча б 3 рази на тиждень, то ми привчимо себе дихати правильно.

Ксенія Литвинова продемонструвала декілька простих дихальних вправ:

►Беремо невеличкі папірці, трубочки для коктейлів та склянки. Трубочку треба взяти до рота, притиснути її до папірця і на глибокому вдиху перенести папірець до склянки. Чим більше папірців вдається перенести, тим краще.

►Робимо вдих на повні груди і видихаємо через трубочку у склянку з водою, дуже-дуже повільно, утворюючи бульбашки. Робимо 10 підходів такої вправи.

►Надуваємо 10 повітряних кульок. Застереження: не можна надувати повітряні кульки у гострий період ГРВІ, це буде шкодити легеням.

Також Ксенія Литвинова показала декілька дихальних вправ які можна зробити на килимку. Дивіться у відео:

Нагадаємо, 11 жовтня «Сніданок з 1+1» розпочав місяць корисних змін. Його головна мета – допомогти у формуванні корисних звичок та відмовитися від непродуктивних, що зробить життя цікавішим, здоровішим та довшим.

Підтримали цей проєкт 3 експерти у своїй галузі:

►Дієтологиня та ендокринологиня Наталія Самойленко.

►Фітнес-тренерка Ксенія Литвинова.

►Тренерка з розвитку мислення Наталія Кадя.

Вони розробили трекер корисних звичок, користуючись яким можна почати формувати корисну звичку:

Трекер звичок

Також даний трекер можна переглянути за посиланням. Роздрукуйте цей трекер і повісьте собі на холодильник. Він буде мотивувати вас і систематизувати ваші дії щодо формування корисних звичок. Більше про Місяць змін дивіться у відео:

Приєднуйтеся до місяця змін від «Сніданку з 1+1» у соцмережах під хештегом #СніданокЗвички. Наприкінці місяця серед найбільш активних користувачів буде обрано 3-х переможців і розіграно призи від експертів.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю