Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

День весняного рівнодення: Астрологи прогнозують час змін

Відсьогодні світловий день збільшуватиметься.

20 березня – , особливістю якого є однакова тривалість дня і ночі. Цей день з давніх-давен вважався особливим. Наші пращури вірили, що на рівнодення починається нове життя – природа оживає, відбувається відновлення та відродження. В астрології день весняного рівнодення пов'язаний з важливою подією – переходом Сонця в знак Овна, початком нового циклу астрологічного сонячного року, іншими словами – з початком весни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке Дні Дельфіна, та чим вони небезпечні

Езотерик Симона Бородіна переконує, що якщо ви хочете розпочати нове життя й хочете досягти своїх цілей, то починайте діяти саме сьогодні:

Попрощайтесь з поганими думками, віддайте борги, очистіть свою душу і впорядкуйте думки. Цей день дає нам шанс все виправити і змінити своє життя на краще. 

Крім того, експерт дала 3 цінні поради, як правильно поводитись у День весняного рівнодення:

1. Не варто починати нові справи та будувати плани. Ваш успіх буде сумнівним, а ось помилки - непоправними.

2. Не лайтесь і не з'ясовуйте стосунків. Це загрожує розлученням, болем і втратами. Краще подумайте над своїми помилками і прощенням близьких. Займіться медитаціїю та йогою.

3. Влаштуйте прибирання. Якщо ви хочете впорядкувати все у своєму житті і бізнесі, займіться прибиранням або косметичними процедурами. Так ви поєднаєте приємне з корисним!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жіночий календар: Як приборкати настрій і підвищити продуктивність

2018-03-20
Більше новин