Ексклюзивно у «Сніданку з 1+1» тренерка «Голосу країни-12» Оля Полякова розповіла про новий дует з Артемом Пивоваровим та як її донька засинає, вкриваючись українським прапором

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Ексклюзивно у «Сніданку з 1+1» тренерка «Голосу країни-12» Оля Полякова розповіла про новий дует з Артемом Пивоваровим та як її донька засинає, вкриваючись українським прапором

Наразі тренерка «Голосу країни-12» працює над новим україномовним альбомом і наголошує, що такої Олі Полякової глядач ще не знав.

Поділитися:

До «Сніданку з 1+1» завітала співачка, тренерка «Голосу країни-12» Оля Полякова. Раніше вона збирала українські стадіони шанувальників, а  після повномасштабного вторгнення – виступала на європейських спортивних майданчиках, підтримувала збірну та гастролювала з благодійними концертами світом. Днями співачка повернулась додому в Україну і вже встигла дати концерт у столичному метро, виступити перед військовими, а також відвідати постраждалі міста Київщини, де поспілкувалась з місцевими жителями.

«Я була в Бородянці, Гостомелі, Ірпені. Познайомилась з однією жінкою – Катериною, на жаль, вона втратила домівку і живе у літній кухні. А під час воєнних дій сиділа три дні у погребі, який її врятував. Вона мені налила домашнього вина. І, знаєте, наші люди з гумором завжди. Вона сидить і каже: «Олечка, тож я знаю, навіщо я вижила – щоб ти до мене приїхала і я тебе побачила»», – поділилась Полякова.

За словами Олі Полякової, після повернення додому вона стала більш спокійною. І додає: багато її подружок, які також через бойові дії змушені були виїхати з дітьми за кордон, хочуть лише якнайшвидшого повернення додому. 

Оля Полякова

Приїхавши в Україну разом з молодшою донькою, співачка помітила певні зміни у домашньому побуті. Наприклад, відтепер у чоловіка в спальні поруч з халатом висить автомат.

«Я заходжу до Вадіка в кімнату і бачу – висить домашній халат, рушник і на ньому великий автомат. Питаю, чого це у тебе в спальні автомат, а він каже: «А де він має бути?». Мій чоловік перебуває у теробороні, у нього є бронежилет, зброя. І коли він забирав мене, також був зі зброєю. Це наша нова реальність», – розповіла Оля Полякова.

Окрім того, співачка поділилась тим, як її діти змінились після повномасштабного вторгнення, першою чергою молодша донька Полякової –Аліса. Зараз мама називає доньку неймовірною патріоткою, говорить, що та співає повстанські пісні на пляжі, а засинає, вкриваючись прапором України. Також 10-річна дівчинка перейшла у спілкуванні на українську мову.

«Вона абсолютна патріотка, вкривається вночі прапором, розумієте? Носить його з собою, вкривається, а зранку гарно його складає. Вона завзята націоналістка, по доброму кажучи. Аліса перейшла без проблем на українську мову. Це дуже круто, бо перед цим я не могла змусити її говорити українською. Я навіть про це написала пост: не знаю, кого вони там «денацифікують», але те, що вони українізують наших дітей і нас – це 100%», – прокоментувала Оля Полякова.

Оля Полякова чоловік діти

Наразі тренерка «Голосу країни-12» працює над новим україномовним альбомом і наголошує, що такої Олі Полякової глядач ще не знав. Виконавиця привідкрила завісу та поділилась, що у її нових роботах ми почуємо нотки рок-музики, яку вона так давно хотіла співати. Проте тема жіночої долі залишиться основною у творчості співачки.

Оля Полякова

Ексклюзивно у «Сніданку з 1+1» Оля Полякова підтвердила, що матиме спільну пісню з Артемом Пивоваровим. І додала:

«Він дуже потужний, круту музику зробив, трек буде класним. Я більше не буду нічого казати, самі все почуєте. Завтра ми знімаємо кліп».

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України. Не пропустіть щодня проєкт з  07:00 до 10:00, а у вихідні – з 8:00 до 10:00 на телеканалах ТЕТ і 2+2, а також на YouTube.

Фото: www.instagram.com/polyakovamusic

Новини по темі