Шкода мікрохвильової печі для здоров'я: міф чи реальність (коментує фізик)

Сніданок з 1+1
06:30
Будні

Мікрохвильові печі роблять їжу шкідливою, випромінюють радіацію та викликають рак. Чи дійсно це так – коментує фахівець із фізики.

Поділитися:

Сьогодні – День мікрохвильової печі. У середині минулого століття в науковому світі сталося справжнє відкриття – винайшли пристрій для розігрівання їжі в дуже короткі терміни. Про історію винаходу та найпоширеніші міфи про мікрохвильову піч розповіли у «Сніданку з 1+1».

Історія винаходу мікрохвильової печі

6 грудня 1945 року американський інженер Персі Спенсер запатентував свій винахід: надвисокочастотний випромінювач для підігріву їжі. Спенсер займався виготовленням радарів. Якось, випробовуючи магнетрон, генератор мікрохвиль, у його кишені розплавилась плитка шоколаду: винахідник обпікся і з цього все почалось. Далі на одній із нарад інженер озвучив ідею кулінаризації магнетрона. Керівництво її погодило і компанія почала працювати над пристроєм для підігріву їжі.

У 1947 році була презентована перша у світі мікрохвильовка. Вона важила 300 кг і $5000. Через габаритність і ціну, мало хто міг дозволити собі такий пристрій, але вже через 20 років стався мікрохвильовий бум: у США піч здешевшала до $400 і стала компактна. Продажі склали приблизно 1 млн штук на рік. У СРСР власне виробництво почали ще через 10 років і на просторах Союзу така техніка була дефіцитною, адже коштувала вона 300 рублів, більше, за середню зарплату. Зараз мікрохвильовка є чи не в кожному домі, адже це зручно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вітамін D: кому він потрібен та як запобігти дефіциту (розказує біологиня Дарка Озерна)

Чи шкідлива мікрохвильова піч

Фахівець із фізики Юрій Проценко розповідає, чи безпечні мікрохвильовки та за яким принципом вони працюють:

«Наша молекула, яким би чином вона не знаходиилась всередині речовини, вона буде обертатися в одну сторону, а якщо змінити напрямок – в іншу. Такі рухи вона буде робити приблизно 2,5 млн разів на секунду. Температура – це міра внутрішньої енергії – це наскільки швидко молекулки рухаються всередині речовини. Відповідно, вода починає рухатись дуже. Дуже швидко. Тому і їжа, в якій більше води, швидше нагрівається».

Мікрохвилі – це одні з форм електромагнітної енергії, як радіохвилі.

Чи випромінює мікрохвильова піч радіацію

«Радіації в мікрохвильовці нема. Там, звичайно, є висока частота, але цієї частоти недостатньо», – запевняє фізик Юрій Проценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Руйнуємо стереотипи: чи можливо зміцнити або ж покращити свій імунітет та що насправді впливає на його роботу (коментує біологиня Дарка Озерна)

Їжа з мікрохвильової печі: користь чи шкода

Ще один із найпоширеніших міфів про микрохвильову піч – що всі поживні речовини після пристрою втрачають свою властивість.

«Їжа нічого не втрачає, тому що в мікрохвильовці, безпосередньо всередині, у нас не відбувається жодних процесів, які б могли впливати безпосередньо на структуру молекул. Тобто, молекули обертатись можуть, але в середині самої молекули щось змінити – не можуть», – розповідає фізик.

Вплив мікрохвильової печі на організм людини

Однак, варто зауважити, що розігрівання в деяких видах пластику дійсно може бути шкідливим. Певні хімічні речовини можуть потрапляти в їжу під час нагрівання, тому краще використовувати керамічний чи скляний посуд.

Дивіться, як подбати про свій імунітет, щоб менше хворіти взимку

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю