Вперше у «Сніданку з 1+1» на ТЕТ після трагедії у Вінниці ROXOLANA розповіла про кавер на хіт Скрябіна, який при житті її попросив випустити загиблий звукорежисер Женя Коваленко

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Вперше у «Сніданку з 1+1» на ТЕТ після трагедії у Вінниці ROXOLANA розповіла про кавер на хіт Скрябіна, який при житті її попросив випустити загиблий звукорежисер Женя Коваленко

Як співачці вдалось повернутись до творчості після трагедії – вона особисто розповіла у студії «Сніданку з 1+1».

Поділитися:

Ексклюзивно вперше після трагедії у Вінниці до «Сніданку з 1+1» завітала учасниця «Голосу країни-9», співачка ROXOLANA. У той трагічний день, коли росія обстріляла центр міста та концертний зал «Будинок офіцерів» 14 липня, сам там виконавиця мала ввечері дати благодійний концерт. В результаті ракетного удару постраждала команда ROXOLANA, а її звукорежисер, 25-річний Женя Коваленко, загинув. Співачка скасувала благодійний тур містами України та навіть тимчасово припинила концертну діяльність. Як співачці вдалось повернутись до творчості після трагедії – вона особисто розповіла у студії «Сніданку з 1+1».

За словами ROXOLANA, повернутись до виступів її надихнуло запрошення підтримати дух наших захисників та захисниць у ЗСУ.

«Ми тримаємось. Зараз виступаємо для Збройних Сил, даємо благодійні концерти для дітей. Чи готові ми повернутись з туром – поки не знаємо, взяли паузу для себе. Але ми залюбки підтримуємо благодійні ініціативи. І це був перший концерт, він нас витягнув – виступ для ЗСУ. Це був перший крок, дуже важкий, але ми його зробили. І зрозуміли, що нам потрібно продовжувати», – зазначила співачка.

ROXOLANA пригадала той страшний день і розповіла, що зазвичай у турі приїздить у гастрольні міста саме у день виступу. Проте Вінниця стала виключенням: команда туди приїхала напередодні ввечері. Зазвичай на локації виступу перебуває усі люди, залучені в концерті. Також у Вінниці разом з ROXOLANA мав виступити ще один учасник «Голосу країни» — LAUD, він був заявлений як запрошений гість.

«Вийшло так, що технічна частина поїхала перша, а ми залишились в готелі. Ми всі мали бути там вранці (у «Будинку офіцерів» — ред). Але я готувалась до інтерв’ю, воно мало бути о 12 ранку, також з нами був LAUD зі своїм менеджером. Почули дуже гучні вибухи, ми усі попадали на землю, аж вікна затрусились. Були в шоці… розуміли, що щось відбулось, але не знали, де це трапилось. Здалось, що це було за «Будинком офіцерів», нам повідомили, що там є колії. Через 10 хвилин зателефонував один з членів команди по відеозв’язку. Він навіть цього не пам’ятав, весь в крові, навколо вогонь, кричать люди. Це було наче у фільмі жахів. Ми питаємо, що відбулось, а він мовчить. Чи всі живі – і він не відповідає. А потім сказав, що ось тут лежить Женя, з ним працюють медики. Іншого члена команди Діму дуже довго шукали», — відверто зі сльозами на очах розповіла співачка.

співачка Роксолана

Ексклюзивно у «Сніданку з 1+1» ROXOLANA презентувала власне бачення популярного хіта Кузьми Скрябіна «Люди, як кораблі». Говорить, що це найулюбленіша її пісня з репертуару співака. І зізнається: давно хотіла її переспівати і вирішила, що буде виконувати трек на концертах та питати людей, як їм такий варіант пісні. Звукорежисер співачки, покійний Женя Коваленко був першим, хто сказав виконавиці не вагатись та обов’язково випустити цей кавер.

Женя Коваленко

«Він мені сказав: «Роксі, мені з першого разу сподобалось. І я так прошу, будь ласка, випусти її». Потім ми з колегами зідзвонились вже після Вінниці та пригадали цю історію. І подумали: якщо він так хотів, щоб вона вийшла, ми маємо випустити, вагання відійшли на другий план. Я думаю, що він буде дуже щасливим», — прокоментувала ROXOLANA.

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України. Не пропустіть щодня проєкт з  07:00 до 10:00, а у вихідні – з 8:00 до 10:00 на телеканалі ТЕТ, а також на YouTube. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Фото: www.instagram.com/roxolanas

 

Новини по темі