«Зараз ніхто не кричить, що вони з росії, ховаються»: у «Сніданку з 1+1» футболіст та тренер Ребров розповів, як росіяни переховуються у Дубаї та чому розмовляє з дітьми українською

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Сергій Ребров розповів у Сніданку з 1+1 про свою перемогу на честь України та збір коштів для допомоги нашій державі

Український футболіст та тренер Сергій Ребров розповів у "Сніданку з 1+1" про створений фонд, який зібрав вже понад 1 млн доларів на підтримку України.

Поділитися:

Улюблена програма українських телеглядачів «Сніданок з 1+1» в ефірі телеканалів ТЕТ та 2+2 та у прямому ефірі на YouTube у будні з 7:00 до 10:00 та у вихідні – з 8:00 до 10:00 продовжує розповідати українцям про оперативні новини в країні, долучати спеціалістів різних галузей та розповідати історії земляків, яким вдалось врятуватись від бойових дій.

Ексклюзивно до «Сніданку з 1+1» доєднався український футболіст та тренер Сергій Ребров, який з новими вихованцями – командою «Аль-Айн» виграв чемпіонат ОАЕ. Після перемоги він вийшов на поле з українським прапором. За словами футболіста, багато українців завітали на матч, тому йому відчувалась неймовірна підтримка земляків.

«На матчі була ціла трибуна українців. Після гри їх також переповнювали емоції, я підійшов та взяв український прапор. І весь стадіон аплодував, я бачив, як українці відчували підтримку усіх присутніх», наголосив футболіст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футболіст Владислав Ващук розповів про 15 днів життя під обстрілами в Гостомелі

В перші дні повномасштабного вторгнення Сергій Ребров разом з іншими футболістами, які грають за кордоном та прославляють Україну у всьому світі, створили фонд, він вже зібрав понад 1 млн доларів. Ребров був одним з ініціаторів його створення. Говорить, що кожний має робити те, що може, тому залишатись осторонь подій він з колегами не міг.

«Вже понад два місяці йде війна і ми чим можемо, тим і маємо допомагати. Зараз цей фонд працює через Сергія Стаховського, який особисто буває у зоні бойових дій. В перші дні повномасштабного вторгнення була одна допомога, зараз інша. Ми спілкуємось з людьми з передової, з волонтерами, запитуємо, що треба», прокоментував тренер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко збирає кошти на ЗСУ та допомагає волонтерам: включення у «Сніданку з 1+1»

Ребров розповів, що наразі дуже багато росіян у Дубаї. Він особисто намагається з ними не спілкуватись. Говорить, що росіяни в ОАЕ розуміють, що відбуваються, та намагаються бути непомітними. Але не всі.

«Щодо настроїв у Дубаї – тут вже майже конфліктів з росіянами немає. Хоча один раз у ліфті я зустрів одного чоловіка, який вийшов з футболкою «росія». Я запитав його: «що ти конкретно хочеш підкреслити цим написом?», а він каже – «це просто чиста футболка». Ти ж розумієш, що у нас вмирають люди, до цього ця футболка? Він вийшов з ліфта та кудись побіг. Конфліктів немає, проте особисто у мене спілкуватись з росіянами бажання немає… але дуже складно ігнорували, як у цьому випадку з футболкою. Зараз ніхто не кричить, що вони з росії, вони ховаються, основна маса з тих, що в Еміратах, розуміють, що відбувається», зазначив футболіст.

Наразі сам Ребров, який в побуті російськомовний, намагається разом зі своїми двома синами спілкуватися українською та вивчає її. За словами футболіста, він впевнений, що кожний український громадянин буде спілкуватись українською, адже це важливо і для країни, і для кожного з нас.

Ребров з дітьми

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.  Не пропустіть щодня проєкт з  07:00 до 10:00, а у вихідні – з 8:00 до 10:00 на телеканалах ТЕТ і 2+2, а також на YouTube.

ФОТО: ФК Аль-Айн, alainclub.ae

Новини по темі