«Можуть вбити списом»: стало відомо, в яку країну відправився Дмитро Комаров

Світ навиворіт. Україна
«Можуть вбити списом»: Дмитро Комаров анонсував новий сезон "Світу навиворіт"

«Бананова республіка» та «країна божевілля»: на 1+1 стартує новий сезон «Світу навиворіт»

Поділитися:

Прямо з закритого і консервативного Пакистану, після зйомок українського сезону, Дмитро Комаров вирушив у нову країну, на інший континент — туди, де можна все, де немає заборон і обмежень. Наступною точкою на карті, яку буде вивертати навиворіт головний мандрівник країни, стала «бананова республіка» Еквадор. Прем'єра нового еквадорського сезону відбудеться скоро на телеканалі 1+1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖБагатоженство в Пакистані та унікальна сім'я з 53 дітьми: чим здивує Дмитро Комаров в новому випуску «Світу навиворіт»

Дійсно, ця країна — світовий лідер з експорту екзотичного фрукта. Більшість бананів, які лежать на полицях українських супермаркетів - звідти. Але це далеко не все, чим може похвалитися Еквадор.

Комаров Еквадор

Перш за все, це країна яскравих контрастів. Є тут і спекотні тропічні джунглі, і вершини Анд, і льодовики. Навіть в 21 столітті тут можна зустріти дикі племена індіанців, які вбивають без з'ясування причин, якщо чужинець просто ступив на їхні землі. На високих схилах Анд, як і сотні років тому, безтурботно живуть «ковбої» чаграс, а в містах дозволено все — від найдавнішої жіночої професії, яка тут легальна, до незвичайних індіанських ритуалів очищення.

«Після консервативного Пакистану з великою кількістю заборон ми покажемо прямо протилежну країну, якщо говорити про закони в суспільстві. В Еквадорі можна все. Часто це межує з божевіллям, якщо дивитися з точки зору європейця. Наприклад, ми не раз бували в гостях у різних племен, спосіб життя яких не змінювався сотні років. Але в Еквадорі ми знайшли плем'я, яке заслужено називають найжорстокішим на планеті. У 21 столітті, коли туристи вже літають в космос, у них все ще практикується кровна помста, а чужинців, які ступили на землі, що племена вважають своїми, без розмов вбивають списом. Еквадор — справжній «світ навиворіт», про існування якого ми навіть не підозрюємо», — розповів Дмитро Комаров.

В Еквадорі команді «Світу навиворіт» випала унікальна можливість поспілкуватися з індіанцями, які вперше вийшли на контакт з цивілізованим світом зовсім недавно — в 1950-х роках. І сталося це в результаті драматичних подій, гідних того, щоб стати сюжетом пригодницького фільму. Дмитро Комаров покаже свій документальний цикл програм, в якому розкриє деталі цих подій.

Комаров Еквадор

«Світ навиворіт» проведе власне розслідування, щоб дізнатися, як проходив перший контакт дикого племені з цивілізацією, і як жорстокі індіанці перетворилися в мирних християн. Дмитру Комарову вдалося знайти не просто очевидців цих подій, а й учасників. Наприклад, глядачі 1+1 зможуть побачити унікальне інтерв'ю з вбивцею перших американських місіонерів, які зустрілися з неконтактним плем'ям. Сьогодні ця людина, як і його одноплемінники, вже підтримує зв'язок із зовнішнім світом. Він особисто розповість, чим керувався, коли списами вбивав мирних гостей, які дарували їх племені подарунки і здійснили посадку на маленькому літаку недалеко від селища, щоб подружитися та вийти на контакт.

Комаров Еквадор

Автор і ведучий «Світу навиворіт» дізнається, як змінювався світогляд індіанців після контакту із зовнішнім світом. У програмі покажуть унікальні історії людей, які ще недавно боялися літаків, називаючи їх привидами, і вбивали чужинців списами, а сьогодні живуть в містах, носять джинси і користуються телефонами.

«Це унікальний приклад супершвидкої еволюції. Більше ніде не поспілкуєшся з людьми, які за кілька десятиліть скоїли стрибок, на який людству знадобилися мільйони років. Буквально в одну мить з кам'яного століття вони перенеслися в світ, де їздять машини, літають літаки, а в багатоповерхових будинках з крана тече вода. Що вони відчувають, знаючи і пам'ятаючи абсолютно інше життя? Як змінювалися їх свідомість і цінності? Як з убивць вони перетворювалися на мирних жителів? Ми знайшли унікальних героїв, які пам'ятають той історичний момент - перший контакт індіанців і місіонерів. На жаль, той день закінчився загибеллю «білих людей». Але в результаті, деякі племена стали частиною сучасного суспільства. У нових випусках ми не тільки розповімо в деталях цю історію, але і спробуємо розібратися в справжніх причинах події», — каже Дмитро.

Крім того, команда «Світу навиворіт» спробує зійти на діючий вулкан, покаже найгарніших дівчат Еквадору на конкурсі краси, побуває на перегонах лам і знайде останнього представника зникаючої професії. У кращих традиціях програми Дмитро Комаров познайомить з вражаючими людьми, які своєю силою духу і вірою у власні сили надихають і доводять, що неможливе можливо. Звичайно ж, телеведучий спробує незвичайні місцеві страви, які не так вже і просто проковтнути, ризикуватиме і відкриватиме раніше незвідане.

Комаров Еквадор

Дивовижні історії людей, які зробили стрибок з кам'яного віку в сучасність, небезпечні племена, життя в високих Андах і зворотна сторона однієї з найколоритніших країн Південної Америки — дивіться скоро в новому сезоні «Світу навиворіт» на 1+1.

Новини по темі