"Настав мій час сяяти", — Лія Меладзе розповіла у "Світському житті", чому зірковий тато не прийшов підтримати виступ доньки на шоу "Голос країни"

Світське життя
Дивись відео

Лія Меладзе розповіла "Світському життю", чому тато не прийшов підтримувати її на "Голосі країни".

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Вчора, 6 лютого, вийшов 3-й випуск шоу "Голос країни". На "сліпі" прослуховування прийшла донька відомого автора пісень та композитора Костянтина Меладзе Лія. До неї повернулися всі тренери, проте дівчина у наставники обрала Надю Дорофєєву. Лія дала інтерв'ю "Світському життю" та розповіла, як довго збиралася прийти на проєкт, чому її не приїхав підтримувати тато, а також які у неї плани на кар'єру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Донька Костянтина Меладзе, учасниця "Голосу країни", розповіла, як тато реагує на її спів та чому все життя хотіла на сцену (ЕКСКЛЮЗИВ)

Чи довго Лія Меладзе наважувалася на те, щоб прийти на шоу "Голос країни"? Зізналася:

Я дуже давно хотіла прийти на "Голос країни", але довго наважувалася, бо треба відповідати рівню. Слід більше займатися і вдосконалюватися, а це займає велику кількість часу. Тато і мама ніколи не забороняли, вони переживали тільки за психіку – що це може занадто жорстко впасти на мене. Але я зрозуміла, що підготуватися до цього неможливо, можна лише звикнути.

За лаштунки підтримувати Лію прийшли її близькі друзі, а не сім'я. Чому не приїхав тато? Пояснила:

Тато хотів прийти, але я цього не хотіла. Настав мій час сяяти. Я хотіла висловити своїм виступом не свою династію, а себе, своїх друзів, своє життя зараз…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Я вдячна, що мені дали шанс", — Лія Меладзе про перші емоції після фантастичного виступу та реакцію батька

Які плани у Лії Меладзе на найближче майбутнє? Що хоче здійснити на сцені? Розповіла:

Зараз я дуже заряджена, дуже щаслива, хочу співати, "бути в музиці". Неважливо: НСК "Олімпійський" це чи маленький квартирник. Я хочу сама писати пісні, бо люблю показувати душу і бути відвертою. Хочу сама написати хіт, але якщо не виходитиме, то я не горда – мені тільки за радість працювати з татом.

Як розповіла Лія, вона дуже любить ті композиції батька, які він пише Валерію Меладзе, бо вважає їх найчистішими та душевнішими. А саме їй подобаються пісні "Золотистый локон", "Один день", "Балерина", "Осколки лета" та "Посредине лета".

Дивіться виступ Лії Меладзе на "сліпих" прослуховуваннях "Голосу країни":

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю