Ольга Сумська відверто про свій вік: чи робила пластичні операції та чи втратила ролі з роками

Твій День
Дивись відео

Народна артистка України Ольга Сумська відверто розповіла про свій вік, про те, чи робила пластичні операції, та чи втрачала ролі через ейджизм.

Поділитися:

У мережі вибухнув справжній скандал: через вік акторок, що грають головні ролі, продовження культового серіалу «Секс і місто» в мережі вже називають «Антисекс і місто». А актрис критикують за те, що вони вже не можуть бути привабливими у їхньому віці 50+.  Про проблему ейджизму у студії шоу «Твій день» говорили з актрисою Ольгою Сумською та психологинею Анною Кушнерук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вийти заміж в будь-якому віці: Ольга Сумська розказала про прикмети на Купала та повір'я про яблуню на Сумщині

На прямому зв’язку зі студією була народна артистка України Ольга Сумська, яка наразі перебуває з сім’єю на відпочинку в Єгипті. Вона зауважила, що у свої 54 роки почуває себе привабливою жінкою. А про ейджизм додала:

Це нагальна і актуальна тема, адже хейтерів зараз дуже багато.

Проте, сказала акторка, ми чомусь помічаємо лише погані коментарі, але є й багато хороших. І люди люблять і поважають талановитих людей, не дивлячись на їх вік.

Ольга Сумська про вікФото: Facebook Ольга Сумська

Ольга Сумська додала: часто «диванні» експерти закидають їй те, що вона зробила вже багато пластичних операцій. Насправді ж це не так, говорить акторка. І зізнається, що має багато зморшок, у яких не бачить нічого поганого:

Всі зморшки, які дає нам природа, зароблені роками, нашими емоціями, переживаннями.

Ольга Сумська не боїться показувати свої фото без макіяжу, адже вважає, що кожна жінка прекрасна у своїй природній красі.Та чи втрачала акторка ролі через свій вік? Вона зізнається – таке траплялося, але нечасто. Звісно, це дуже неприємний досвід, але не варто на ньому зациклюватися. Наприклад, Ольга Сумська згадує:

Мені було приблизно 40-42 роки, це розквіт для жінки. Я запропонувала одній відомій людині стати партнером у зйомках серіалу зі мною в головній ролі, на що він мені відповів: «Оленько, а як же вік?» Звісно, такі історії неприємно вражають.

Але в цілому Ольга Сумська запевняє – талановита і цілеспрямована жінка буде затребувана, кохана і гарна у будь-якому віці. Наприклад, як її кумирка, голлівудська акторка Меріл Стріп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ольга Сумська після ночі у вагоні без кондиціонера: «Люди добрі, це пекло, це страшні тортури». Укрзалізниця прокоментувала (відео)

Коментар психолога Анни Кушнерук щодо того, чому суспільство погано сприймає жінок, які старіють, а також відео-включення Ольги Сумської дивіться у відео:

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю