Ювілей Ольги Сумської: чому секс-символ українського кіно вважала себе гидким каченям, про що досі шкодує та як зустріла своє кохання

Про кохання та алкогольну залежність у сім'ї Паперних, про кохання та невтамований біль у союзі з Борисюком — розказала українська акторка Ольга Сумська у програмі ЖВЛ.

Поділитися:

Українській акторці Ользі Сумській – 55! З них 50 років вона на сцені і 25 — у шлюбі з Віталієм Борисюком. ЖВЛ завітало на срібне весілля зірки і разом з актрисою побувало у місті її дитинства – Запоріжжі!

Чому секс-символ українського кіно у дитинстві вважала себе гидким каченям? Про що мріє сучасна Роксолана і про що досі шкодує? Чи помирилася з рідною сестрою Наталею та як розплутувала любовний трикутник? Нечувані відвертості від Сумської спеціально для програми ЖВЛ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вийти заміж в будь-якому віці: Ольга Сумська розказала про прикмети на Купала та повір'я про яблуню на Сумщині

Як пройшло дитинство Ольги Сумської

Ольга Сумська народилася у сім'ї акторів. Коли їй було 9 місяців батьків запросили працювати до Запоріжжя. Там майбутня зірка провела 14 років життя. Навчалася у звичайній школі, де вважала себе гидким каченям. Діти часто сміялися з дівчинки через старий одяг та великі окуляри. Ольга Сумська згадує:

Діти дуже часто називали мене різними неприємними словами: "скляра", "батіскаф", "у кого 4 ока", "парта з окулярами".

Ольга Сумська з дитинства проявляла акторські здібності. Свою першу роль зіграла ще у п'ять років у Запорізькому театрі ім.Магара. Вона вважає, що акторські здібності відклалися підсвідомо, бо з дитинства вона часто гастролювала з батьками. На цей час акторка зіграла у сотні стрічок і втілила багато різних ролей у театрі та кіно. 

Про що шкодує Ольга Сумська

Ольга Сумська досі шкодує, що не змогла попрощатися з татом В'ячеславом Гнатовичем, бо він несподівано пішов з життя. Боляче на душі у акторки й від того, що зараз вона не має теплих стосунків з рідною сестрою Наталею Сумською, хоча в дитинстві вони були не розлий вода. 

ольга сумська розказала про стосунки з сестрою

Нещасливе перше кохання Ольги Сумської

Своє кохання Ольга Сумська знайшла з другої спроби. Першим чоловіком акторки був її колега, старший на 16 років, Євген Паперний. Познайомилась пара у стінах рідного театру, але відносини не склалися. Між парою вирували італійські пристрасті — вони сварилися та мирилися. Під час сварок Євген Паперний часто підіймав на Ольгу руку. Відомо, що колишній чоловік також любив випити. 

Ольга Сумська та Віталій Борисюк: історія кохання

Ольга Сумська познайомилась з Віталієм Борисюком під час гри спектаклю "Криваве весілля". 

Ми вже не могли приховати нашого кохання, тому що воно було в очах.

З маленькою донькою на руках вона пішла від Паперного та оселилися Борисюком у його батьків. Віталій Борисюк став татом для донечки від першого шлюбу Тоні. Він виявився дуже турботливим та люблячим татусем. 

Ольга Сумська шкодує про те, що мало уваги приділяла старшій донечці, та намагалася компенсувати свою відсутність при народженні другої донечки Ані. 

ольга сумская розказала про своїх донечок

Ольга Сумська та Віталій Борисюк офіційно перебувають у шлюбі 25 років. У травні 2021 року пара відсвяткувала срібне весілля та поновила шлюбні обітниці.

 срібне весілля ольги сумської та віталія борисюка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запіканка без цукру за 5 хвилин: Фірмовий рецепт Ольги Сумської

Закохане подружжя вдруге обмінялося обручками та стало на весільний рушник. І знову лунало "Гірко", як багато років тому.