Історія одного образу: 5 фактів про весільну сукню Катерини Кухар

Немов створена з повітря й туману.

Днями прима-балерина Катерина Кухар офіційно стала дружиною. Після 10 років цивільного шлюбу вони з Олександром Стояновим нарешті розписалися, а весільну церемонію влаштували просто на паркеті «Танців з зірками».   

У прямому ефірі суддя з’явилася в традиційній білій сукні, але найбільше обговорень викликав образ, який Катерина продемонструвала напередодні в РАЦС. Бежеве вбрання з елегантним корсетом та імітацією підтяжок змінило уявлення багатьох про те, якою має бути сучасна наречена. 

Чому ще весільний образ Кухар можна назвати особливим — дізнаєшся далі. 

1. Розкішну сукню спеціально для прими-балерини створив Андре Тан разом із Іриною Котапською. Дизайнера надихнули тендітність та ніжність зіркової нареченої. 

Приміряючи купу різних вбрань, я зрозумів, що хочу створити для Катерини щось дуже легке і напівпрозоре, підкреслити її витонченість.

2. Загалом на пошив пішло 20 метрів тюлі. 

3. Зробити весільний образ більш трендовим Андре Тану допоміг стильний кейп. Цей елемент став сучасною альтернативою фати.  

4. Елегантний декор кейпу — ручної роботи. Його прикрасили 10 метрами пір’я плюмаж та камінням Swarovski. 

5. Дизайнер ставив собі за мету акцентувати увагу на тонкій талії Катерини Кухар обхватом 52 сантиметри. Ця ідея реалізована за допомогою баски з «підтяжками», яку також доповнили кристали Swarovski. 

Нагадаємо, що пошук сукні Катерина Кухар розпочала ще влітку. Тоді її весільні образи оцінював не лише Андре Тан, а й колега Влад Яма. Дивись відео:

Loading...

Також читай останні новини про весілля прими-балерини: 

1. Яким подарунком Стоянов зворушив кохану Кухар у день їхнього весілля

2. Яким був надніжний весільний торт Кухар і Стоянова

3. Хто «зловив» весільний букет Катерини Кухар

4. MARUV влаштувала дівич-вечір для Катерини Кухар (відео)

5. Кухар у міні-сукні станцювала перший весільний вальс із нареченим (відео)

Більше новин