Стало відомо, хто ховається за костюмом "Медузи Горгони" в шоу "Маскарад"!

Шоу "Маскарад": хто під костюмом Медузи Горгони?

Хто ж ховається за костюмом Медузи Горгони?

Поділитися:

Сьогодні, 25 вересня о 20:20 на 1+1, відбувся другий випуск найзагадковішого шоу "Маскарад"! Тепер ми вже знаємо, хто ховався за Медузою Горгоною! Дізнаємось деталі про цю зірку?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грандіозна прем'єра шоу "Маскарад": розглядаємо яскраві образи та костюми персонажів

Медуза з родини Горгон. Усі її родичі прожили епічно-історичне життя та добре знайомі з жорстокістю правителів. Сама Медуза – найвідоміша з Горгон – стала символом свободи і справедливості на своїй батьківщині, її почув весь світ.

Ми вже бачили цю незнайомку в першому випуску, проте інтрига зберігалась дотепер. Отже, за Горгоною ховалась Джамала!

Я була шалено вражена тим, що саме тут можна заспівати своїм голосом, але так, щоб тебе не впізнали. Це задача максимум для кожного виконавця! Ви багато казали про мої груди, про моє схуднення, але я неймовірно вдячна, що відмітили в обговорюваннях і мій вокал!

Джамала у на своїй сторінці в Instаgram поділилася відео, як записувала знамениту арію Діви Плавалагуни:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Дантес поділився враженнями про шоу «Маскарад» та розповів про те, якими подарунками вони обмінялися з Надею Дорофеєвою на 10-ту річницю стосунків

Джамала — відома українська співачка, переможниця "Євробачення-2016" та учасниця цього сезону шоу "Танці з зірками"! Подивіться, як вона танцювала зі своїм партнером Антоном Нестерко в попередньому ефірі:

Якого ж персонажа нам чекати в наступному, третьому випуску та хто ж буде за цим костюмом? Дивіться "Маскарад" щосуботи о 20:20!

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю