Дискусії про вибори в США, майбутнє енергетики та бізнес в Україні: стало відомо, коли відбудеться 10-й Київський міжнародний економічний форум
Обговорення теми війни в Україні у контексті глобального світу: усі деталі про Київський міжнародний економічний форум
7 листопада відбудеться 10-й Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) 2024 на тему «Сила виклику. Що формуватиме майбутнє України та світу?».
Вже втретє форум відбудеться в Києві в умовах воєнного стану. Його учасники обговорять теми війни в Україні в контексті глобального світу: захист економічних інтересів України у ЄС, можливості та виклики для людського капіталу, майбутнє енергетичної системи, український Defence Tech на світовому ринку технологій, відносини бізнесу з владою задля відновлення України.
Цьогоріч Форум проходитиме на тлі президентських виборів у США, запланованих на 5 листопада. Результати виборів стануть однією з ключових тем для обговорення серед спікерів та учасників.
«Важливо, щоб бізнес, держава та суспільство працювали разом над створенням ефективних механізмів співпраці. Особливо зараз, коли до повномасштабного вторгнення в Україні додається ще й глобальна нестабільність. Ми перебуваємо на межі великих змін, і перед нами стоїть питання: як ми їх використаємо? Чи стануть ці виклики нездоланною перешкодою, чи, навпаки, стимулом для пошуку нових рішень і руху вперед?» — зазначає Юрій Пивоваров, СЕО Київського міжнародного економічного форуму.
«Ми перебуваємо на межі великих змін і перед нами стоїть питання: як ми їх використаємо?»
Організатори очікують на понад 100 спікерів, які візьмуть участь у 16 панельних дискусіях. Серед них:
Представники міжнародної спільноти
- В’ячеслав Домбровскіс, Міністр економіки та енергетики Латвії (2014), Міністр освіти та науки Латвії (2013-2014)
- Катаріна Матернова, Посол Європейського Союзу в Україні
- Майкл Макфол, професор політичних наук при Стенфордському університеті (онлайн)
- Джон Дентон, генеральний секретар Міжнародної торгової палати (ICC)
- Кріспін Еллісон, старший партнер компанії Marsh McLennan
- Константінос Накіс, партнер і президент Chicago Atlantic Trident
- Ден Райс, Президент Aмерікан Юніверсіті Київ, колишній офіцер армії США
Лідери бізнес-спільноти
- Ольга Устинова, генеральна директорка Vodafone Україна
- Василь Хмельницький, Ініціатор форуму, засновник холдингу UFuture
- Євген Осипов, CEO компанії Kernel
- Наталія Ємченко, директор зі зв’язків з громадськістю та комунікацій SCM
- Галина Герега, співзасновниця групи компаній «Епіцентр»
- Тарас Кицмей, співзасновник та член Ради директорів компанії SoftServe
- Сергій Войцеховський, член ради директорів BGV Group Management
До дискусійних панелей також долучаться учасники з державного сектору — представники Кабінету Міністрів, Офісу Президента України та Верховної Ради. Оновлення програми та анонсування спікерів можна відстежувати на сайті.
Цьогоріч КМЕФ у партнерстві з Gen.Ukrainian спрямовує частину коштів від продажу квитків на психологічну реабілітацію дітей, які постраждали внаслідок війни. Кошти будуть використані для організації таборів Gen.Camp, де діти отримають професійну допомогу від кваліфікованих психологів і психотерапевтів. Окрім цього, охочі можуть зробити додаткові пожертви за посиланням.
Київський міжнародний економічний форум — один з найбільших у Східній Європі міжнародних форумів, який об'єднує представників бізнесу, влади та суспільства для обговорення ключових економічних питань та глобальних трендів.
Низка ідей, які обговорювалися на КМЕФ, згодом були втілені в життя, зокрема, на законодавчому рівні: індустріальні парки, експортно-кредитне агентство, енергосервісні контракти, мораторій на експорт лісу-кругляку, зниження ЄСВ. Ці інструменти дозволили залучити мільярди доларів інвестицій та збільшили ВВП України.
Зазначимо, що 1+1 media є одним з титульних медіапартнерів Київського міжнародного економічного форуму.
Реєстрація учасників на Київський міжнародний економічний форум за посиланням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мобілізація 18-річних, вступ до НАТО та витівки Трампа: віцепрем’єрка Ольга Стефанішина дала відверте інтерв’ю Наталії Мосейчук