Як прийняти власну красу: поради психоаналітика Анни Кушнерук

Сніданок. Вихідний
07:00
У вихідні
Як полюбити себе: поради психоаналітика
Freepik

У "Сніданку. Вихідний" психоаналітик розповіла, як самооцінка впливає на емоційний стан людини.

Поділитися:

У 21 столітті тези про те, що будь-яка людина гарна і внутрішньо, і зовнішньо набирають все більшої популярності, проте чимало людей досі мають проблеми з самооцінкою. У «Сніданку. Вихідний», що виходить у вихідні з 07:00 до 09:30 в ефірі телеканалу "1+1 Україна", телеканалу ТЕТ та на YouTube, психоаналітик Анна Кушнерук розповіла про те, як навчитися приймати себе

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як лінуватися з користю: поради психоаналітика в "Сніданку. Вихідний"

Чому люди не вважають себе красивими

Багато хто не відчуває реальних пропорцій свого тіла, вони здаються їм громіздкими та непривабливими. На цю проблему також впливає мала кількість компліментів у повсякденному житті. Люди починають ховати себе за масивним одягом та скромними жестами, а це применшує їх естетичність в очах оточення.

"На кожному з нас величезна відповідальність — давати зворотний зв'язок людині, аби вона почувала себе вільно поруч із нами, тому що краса розкривається від любові", — запевняє експертка.

Як людині вплинути на тиск суспільства

Нещодавно на "1+1 Україна" відбулася довгоочікувана прем'єра "Голосу країни-13", що виходить кожної неділі о 21:00. Своїм неймовірним виступом глядачів підкорила харків'янка Галина Печеніжська. На шоу жінка поділилася особистим досвідом як жертви бодішеймінгу. Жінка зізналася, що після її переїзду до Німеччини через війну ця проблема зникла, адже місцевий менталітет не звертає увагу на вагу інших людей. Психоаналітик пояснює, що зміна оточення дійсно може допомогти, проте найдієвіший спосіб — навчитися захищати себе. Це не має бути агресивний фізичний захист, варто почати приймати себе як витвір мистецтва. Аби переконати інших людей, потрібно нести свій меседж та обирати свою красу. Суспільство дуже складно змінити одразу, але ви завжди впливаєте та змінюєте ваше оточення.

"Ми всі — носії можливостей прикрашати себе", — каже Анна Кушнерук.

Що таке внутрішня краса

Для зовнішньої привабливості люди шукають щось знайоме та симетричне. Коли ми говоримо про внутрішню красу, то мова насамперед йде про позитивний настрій, відчуття тепла та щастя. Якщо ви приносите іншим людям радісні емоції, то вас завжди будуть вважати гарною людиною

Чому багато жінок вбачає свою красу в молодості, а чоловіки — у статусі

Краса завжди була предметом статусу, пояснює експертка. Раніше молодість потрібна була для фертильності, тому їй надавали пріоритет. У сучасному світі важливо цінувати кожен період свого життя.

"Важливо встигати насолодитися всім, що в цьому світі доступно шляхом можливостей свого тіла", — зазначає психоаналітик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Секрети успішного першого побачення від психоаналітика Анни Кушнерук

Що шкодить красі

  • дріб'язковість
  • самокритика
  • бажання бути не собою
  • невміння поважати себе та інших
  • психічні розлади

Дивіться "Сніданок з 1+1" щодня з 07:00 до 09:30 в ефірі телеканалу 1+1 Україна, телеканалу ТЕТ та на YouTube, а також "Сніданок. Вихідний" у суботу та неділю з 7:00 до 9:30. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Обговорення "Сніданку з 1+1" в соцмережах:

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Телесніданок
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю