Ексклюзивно в «Сніданок.Онлайн» музикант-віртуоз Євген Хмара розповів, як з родиною святкував 5-річчя свого сина у підвалі

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Ексклюзивно в «Сніданок.Онлайн» музикант-віртуоз Євген Хмара розповів, як з родиною святкував 5-річчя свого сина у підвалі

Щодня у прямому ефірі YouTube та в ефірі телеканалу ТЕТ продовжує виходити проєкт «Сніданок. Онлайн».

Поділитися:

Улюблене шоу телеглядачів «Сніданок.Онлайн» у часи війни продовжує підтримувати українців, надавати оперативні новини, ділитися різноманітними порадами від профільних спеціалістів, спілкуватись з популярними зірками та звичайними українцями та інше.Сьогодні ексклюзивно до ефіру доєднався музикант та віртуоз Євген Хмара. Він розповів, що перші три дні війни його родина перебувала у Києві, під пострілами та авіацією святкуючи перший ювілей сина.

«25 лютого у мого сина був перший ювілей – 5 років, який ми відсвяткували у підвалі. Навіть був торт зі свічками. Не дивлячись на вік дітей, молодшому нашому 3 роки, вони все розуміють…. Зараз у мене відбулась переоцінка цінностей, як і у багатьох українців. Мрія тільки одна – щоб настав мир з якомога меншою кількістю загиблих. І пріоритеті інше: ти дихаєш, бачиш і живеш, і це найвища нагорода», – прокоментував Хмара.

Окрім того, у онлайн-ефірі Євген Хмара та його дружина, співачка Odarа, презентували пісню «Не плач», написану під час війни. Музикант зізнався, що не залишається осторонь, а продовжує робити свою справу: він майже щодня приїжджає на вокзал Львова, де грає для  вимушених переселенців, також виступає у школах, церквах та в притулках для біженців.

Ексклюзивно до студії «Сніданку. Онлайн» особисто завітав найтитулованіший український тенісист Олександр Довгополов, якого вважають одним з найкращих тенісистів світу. За свою кар’єру він був у топ-20 ракеток світу.  Зараз Олександр змінив вид своєї діяльності та став на захист України. За словами спортсмена, він зустрів війну, перебуваючи з родиною у Туреччині.

«У перші дні я почав тренуватись зі зброєю, зв’язався з друзями із США, разом назбирали гроші та закупили бронежилети. Десь тиждень у Туреччині я тренувався зі зброєю, потім відправився у Загреб за тепловізорами. Я вирішив, що кращим за все буде вивести родину за кордон, а самому повернутись, щоб сконцентровано працювати», — поділився спортсмен.

Олександр Довгополов

Олександр намагається бути максимально корисним інформаційно, тому дає багато інтерв’ю для міжнародних ЗМІ про ситуацію в Україні. Щодо російського спорту, то Довгополов вважає, що його повністю потрібно заблокувати: «Якщо буде заблокований спорт, то буде високий тиск на владу». 

«Сніданок.Онлайн» продовжує надавати поради від різних кваліфікованих спеціалістів. Наразі активно в дефіциті серцево-судинні препарати. Що робити, якщо не продається перезначений лікарем препарат – розповіла лікар-кардіолог Анна Солощенко. За її словами, з початку війни пацієнти найчастіше скаржаться на біль в області серця, на підвищення тиску, на тривожність та на декомпенсацію серцево-судинних захворювань. Наразі більшість лікарів консультують пацієнтів онлайн та по відеозв’язку або через переписку.

«Якщо біль в грудях більше пов’язана зі стресом, то такий біль дуже добре знімається седативними препаратами. Якщо ж болі пов’язані з високим тиском або серцево-судинним захворюванням, то тут без конкретних препаратів не обійтись. Проте завжди можна знайти заміну, головне звертати увагу на діючу речовину препарату… Саме з такою речовиною ще 10-15 фірм можуть випускати ліки», — прокоментувала Солощенко.

Разом зі «Сніданок. Онлайн» лікар-кардіолог підготувала табличку з замінниками деяких препаратів.

Замінники ліків

Нагадуємо, щодня з  10 до 13 на глядачів «Сніданок. Онлайн» чекають поради від кваліфікованих спеціалістів, підключення від зірок та інше. Також сьогодні в ефірі спеціалісти розповіли про те, як зупинити кровотечу в умовах війни та правила безпеки, які зараз має знати кожний українець. Не пропустіть кожного дня з 10:00 «Сніданок. Онлайн» у новому форматі на YouTube, а також в ефірі телеканалу ТЕТ.

Фото: соцмережі

Новини по темі