«Ми сьогодні боремося за майбутнє наших дітей та онуків»: ексклюзивно у «Сніданку з 1+1» Андрій Шевченко розповів про допомогу українцям у Британії та як ще 23 роки тому росія принижувала футбольну збірну України

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
«Ми сьогодні боремося за майбутнє наших дітей та онуків»: ексклюзивно у «Сніданку з 1+1» Андрій Шевченко розповів про допомогу українцям у Британії та як ще 23 роки тому росія принижувала футбольну збірну України

Ексклюзивно до «Сніданку з 1+1» доєднався легендарний футболіст, колишній тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко.

Поділитися:

Улюблена програма українських телеглядачів «Сніданок з 1+1» щодня з 8:00 до 11:00  в ефірі телеканалів ТЕТ та 2+2 та у прямому ефірі на YouTube продовжує розповідати українцям про оперативні новини в країні, долучати спеціалістів різних галузей та розповідати історії земляків, яким вдалось врятуватись від бойових дій.

Ексклюзивно до «Сніданку з 1+1» доєднався легендарний футболіст, колишній тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко. Наразі він знаходиться у Великобританії, дає багато інтерв’ю та розповідає про реальні події, що відбуваються в Україні. Родина футболіста не залишається осторонь, навіть діти допомагають на рівні школи та коледжу. Говорить, що понад 100 тисяч заявок зробили британці для прийому біженців з України, сам же Андрій готується до візиту двох сімей. 

«Я зробив заявку на дві сім’ї, на жаль, це такий бюрократичний момент, треба почекати відповіді. Перші е-мейли зареєстрованим вже пішли, вже з тижня на тиждень мають прийти дозволи на візи українським родинам. А кому саме — обиратиме британський уряд»,  — поділився футболіст Андрій Шевченко.

Ведучий «Сніданку з 1+1», спортивний журналіст Ігор Циганик згадав, як у жовтні 1999 року у день футбольного матчу між Україною та росією одна з московських газет вийшла з заголовком «Бей Хохлов спасай россию». На той момент Хохлов був одним з футболістів збірної росії, проте цей вислів мав певний підтекст. Гол від Андрія Шевченка у тому матчі дозволив Україні продовжити боротьбу за вихід у чемпіонат Європи. Як згадує футболіст, тоді відчувався політичний контекст, проте футболісти цього не розуміли. Гра була на стадіоні «Лужники».

«Насамперед була дуже сильна напруга. І команда тоді, приїхавши до москви, не поїхала у готель, як ми це завжди робили, а нас відправили одразу до посольства. Ми буквально були з закритими дверима та охороною. Ми провели тренування, повернулись знову до посольства і залишились там ночувати. Тоді була велика відповідальність, з точки зору психології, для нас ця гра була важливою, ми не сприймали її як політику. Нам вже тоді було важливо відокремитись від росії, показати, що Україна – це самостійна держава і що ми можемо боротися та перемагати росію», – прокоментував Шевченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЛегенда українського футболу Сергій Ребров заявив, що повернеться до України для боротьби з російськими окупантами

Як підкреслює український футболіст, як тоді, так і зараз, Україна має власне бачення напрямку розвитку країни, тут люди знають, яку країну хочуть передати своїм дітям:

«Ми сьогодні боремося за майбутнє наших дітей та онуків».

Шевченко

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України. Не пропустіть щодня проєкт з  08:00 до 11:00 на телеканалах ТЕТ і 2+2, а також на YouTube.

Новини по темі