Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Руслан Сенічкін: 10 фактів про ведучого, які познайомлять із ним ближче

У день народження телеведучого пригадуємо цікаві факти його біографії.

Глядачі 1+1 люблять Руслана Сенічкіна за його професійність, щирість, доброту та почуття гумору. 27 вересня ведучий Сніданку з 1+1 святкує день народження – і цього дня ми вирішили познайомити вас із ним ближче.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Руслан Сенічкін розповів, чи планує займатися танцями в майбутньому

1. Руслан народився у Дніпрі. Здобув дві вищі освіти: перша спеціальність — інженер, спеціаліст з інтелектуальних систем у мережі, друга — журналіст. Ведучий закінчив Дніпропетровський національний університет.

2. У дитинстві мріяв керувати зеленим тролейбусом. Навіть намалював це бажання для артмарафону #моядитячамрія.

3. Сенічкін може похизуватися безліччю талантів: він вправний рибалка, майстерний кулінар, який ще й гарно співає.

4. Серед чеснот ведучого ранкового шоу – добре серце: він збирає кошти на лікування хворих людей, хоча й не любить про це говорити.

5. Голос Руслана Сенічкіна можна почути у відомих мультфільмах Смішарики, де він озвучив героя Лосяша, та у Монстрах на канікулах-3 – голосом української телезірки заговорив багатодітний вовк Вейн.

6. Якось Сенічкін зізнався, що з усіх маминих страв найбільше любить тістечка «Троянди». «Одне з яскравих і найсмачніших вражень мого дитинства – це мамині тістечка «Троянди». Де вона взяла цей рецепт, досі не можу збагнути, а вона не зізнається. Вочевидь, це її авторський. Адже де б я не бував – в гостях, у друзів, навіть у кондитерських, – такий смак мені не траплявся. Він неперевершений і неповторний! Тепер я сам навчився готувати ці тістечка».

7. Руслан Сенічкін — володар кількох нагород престижної премії Телетріумф. Зокрема, цього року переміг у номінації Ведучий ранкової інформаційно-розважальної програми.

8. Яскравий учасник Танців з зірками. За час участі в шоу телеведучий схуднув на понад 16 кілограм. Своїм прикладом він прагне надихнути людей підвестися з диванів та офісних крісел і почати рухатися. Танцями ведучий захоплюється ще зі студентських років:

«Були намагання танцювати. Це була моя запекла юність у середині 90-х років. Я був студентом. І окрім того, що ми вивчали теорію прикладних автоматів, паралельно робили капусники, була невелика театральна студія і була можливість займатися в ансамблі народного танцю».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Руслан Сенічкін відкрив секрет швидкого схуднення

9. Руслан видав три кулінарні книжки: Сніданки; Сніданки для дітей (разом із дієтологом Галиною Незговоровою) та Сніданки в саду (разом із Наталею Підлісною).

10. Говорячи про свою майбутню обраницю, ведучий запевняє, для нього головне — не зовнішність, а почуття гумору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Схудлий Руслан Сенічкін: «Спуску мені не дадуть!» (відео)

2018-09-27
Новини
Новини