"Зі всього світу пишуть мені, що ми вже перемогли", — Наталя Островська підтримала українців і розповіла, як святкуватиме перемогу
![Наталя Островська підтримала українців і розповіла, як святкуватиме перемогу з колегами Наталя Островська підтримала українців і розповіла, як святкуватиме перемогу з колегами](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/891/727/38cbcbc0c008cde6ee64c282aadae01a_665x442.jpg)
Наталя Островська впевнена, що незабаром Україна святкуватиме перемогу.
Вже майже місяць триває повномаштабна війна росії проти України. Весь цей час провідні телеканали ведуть телемарафон UAразом. Ведуча ТСН Наталя Островська, разом з іншими ведучими 1+1, такими як Святослав Гринчук, Марічка Падалко, Соломія Вітвіцька й Наталя Мосейчук теж веде об'єднані новини та тримає інформаційний фронт.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Jerry Heil у "Сніданку. Онлайн" розповіла, як перетинала кордон та про концерт в Польщі
Наталя розповіла, що зараз вона не вдома, адже мешкає в Ірпені, у якому зруйновані будинки російськими окупантами. Зазначає: як би не було складно, треба триматися.
Вже багато колег зі всього світу пишуть мені, що ми вже перемогли.
Наталя впевнена, що Україна обов'язково переможе у цій війні, яку розпочала росія, і ми усі повернемося додому:
Ми будемо проживати один із найщасливіших етапів. Переможемо заради Маріуполя, Харкова, Бучі, Ірпеня, усіх містечок та людей, які прийняли удар. Ми домовились з колегами провести виїзний випуск із сонячного міста на березі Чорного моря. Де саме це місто — дізнаєтесь обов'язково після нашої перемоги! Тримаймося разом!