Твій Вечір

Твій Вечір

Програма
Програма

“Твій Вечір” - вечірнє інфотейнмент шоу. За форматом, ведучий Єгор Гордєєв разом із гостями у студії у невимушеній формі обговорює актуальні події дня, що добігає кінця, під різними кутами, враховуючи різні погляди. У кожному епізоді піднімають декілька тем або питань із суспільного, політичного, спортивного та культурного життя. У кожній програмі беруть участь 4 запрошених гостя - політики, громадські діячі, експерти в різних галузях та лідери думок, які допоможуть розглянути події під новим кутом.

Показати більше
Соціальні мережі:
Ситуація у світі із COVID-19 та чи слід українцям серйозно сприймати погрози Лукашенка. Твій вечір

Шоу "Твій вечір" – це вечірня програма телеканалу 1+1. В ефірі проєкту ведучий Єгор Гордєєв разом із гостями у студії у невимушеній формі обговорює актуальні події дня під різними кутами. В епізодах програми підніматиметься декілька тем або питань із суспільного, політичного, спортивного та культурного життя. Серед запрошених гостей глядач зможе побачити політиків, громадських діячів, експертів в різних галузях та лідерів думок.

Гостями першого ефіру 2022 року стали: голова Комітету ВР з питань здоров'я нації Михайло Радуцький, екс-міністр закордонних справ України Павло Клімкін, піарниця та політтехнолог Тетяна Мокріді та акторка Ірма Вітовська.

У студії Єгор Гордєєв разом з гостями буде обговорювати важливі теми, зокрема ситуацію у світі із COVID-19: які країни скасовують обмеження, а які, навпаки, збільшують? Та чого найближчим часом чекати в Україні? Інтерв’ю самопроголошеного білоруського Президента Олександра Лукашенка: чи слід серйозно сприймати його погрози та як українцям реагувати на це?

Новини

Новини проєкту

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю