"Я хотів би назвати її піснею нашої перемоги", — соліст гурту Kalush Orchestra в інтерв'ю ЖВЛ про секрет успіху хіта "Stefania"

Життя відомих людей
11:00
Пн-Пт
Соліст гурту Kalush Orchestra розказав про секрет успіху хіта Stefania — ЖВЛ

Соліст Kalush Orchestra розповів про секрет успіху хіта "Stefania"

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Соліст гурту Kalush Orchestra Олег Псюк в інтерв'ю ЖВЛ розповів, чому його пісня підкорює світові чарти:

"Пісня "Stefania" — однойменна пісня присвячена моїй мамі. В цій пісні взагалі немає ні одного слова про війну. Тільки після початку війни вона почала набувати дуже багато нових змістів. Багато людей почали її сприймати, як "Україна - моя мати", або просто сумувати за своїми матерями. І таким чином пісня стала дуже вірусної. І зараз, можна сказати, в серцях дуже багатьох українців. І дуже багато людей називають її "піснею нашої війни", як гімн. Якщо вже так, то я хотів би назвати її піснею нашої перемоги!"

ЧИТАТЕ ТАКОЖ: Українці слухають українське: чарт Apple Music ТОП 100 Україна очолює 8 українських треків

Олег Псюк розповів про підготовку до Євробачення та що є головним, на його думку, під час виступу:

"Нам потрібно не думати про конкурентів, а думати про те, щоб максимально класно показати себе. Щоб була гарна пісня, був гарний виступ. Тоді про українську музику почують, а Євробачення — це хороший ресурс для цього". 

Також співак ексклюзивно розповів про те, хто фінансує їхню поїздку на конкурс, чи поїде з ним у Турин мама Стефанія, і які емоції довелося пережити через втрату товариша під час війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли "Євробачення-2022": точна дата двох півфіналів і коли виступає Україна

Варто зазначити, за версією букмекерів вірогідним переможцем "Євробачення-2022" все ще залишається Україна та її представники, гурт Kalush Orchestra з піснею "Stefania". Колективу пророкують перемогу з ймовірністю 41%! Раніше букмекери прогнозували перемогу України з коефіцієнтом майже вдвічі меншим, ніж зараз.

Повну версію інтерв'ю дивіться у сюжеті ЖВЛ:

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю