«Коли закінчиться війна, я мрію, щоб ми повечеряли вдома і я на ніч купав дітей», – Юрій Горбунов розповів «ЖВЛ» про свої прагнення і сподівання

Життя відомих людей
11:00
Пн-Пт
Юрій Горбунов розповів ЖВЛ про те, як для його родини почалася війна і про що він зараз найбільше мріє (відео)
Instagram/gorbunovyuriy

Ведучий 1+1 Юрій Горбунов розповів "ЖВЛ", як для нього почалася війна і про що він мріє найбільше після її закінчення.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Ведучий "Голосу країни" та "Танців з зірками" на 1+1 Юрій Горбунов в інтерв'ю "ЖВЛ" розповів, про що він найбільше мріє після закінчення війни. А також про те, які перспективи, на його думку, має розважальний сегмент шоу на українському телебаченні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юрій Горбунов заговорив про можливе усиновлення дитини, батьки якої загинули під час війни: «Це буде на плечах всіх українців. І ми теж про це думаємо» (ексклюзивно у «Сніданку з 1+1»)

Юрій Горбунов розповів, як для його сім'ї розпочалася війна:

"Ми живемо за містом, і з вікна нашої спальні видно базу ППО. Перша ракета прилетіла туди о 4:30 ранку 24 лютого. Наш будинок струснуло, ми прокинулися, Іван, наш старший син, почав плакати. Потім на наших очах прилетіла і друга ракета".

Ведучий зізнається, що для нього першим завданням було вивезти дітей і дружину, ведучу Катерину Осадчу, у безпечне місце, на Захід України.

Про тих українців, які виїхали за кордон, Юрій Горбунов каже:

"Кожна людина може принести користь для перемоги, де б вона не знаходилася. Головне щось робити. Найкращий спосіб привести свою психіку впорядок, а державі принести користь – зайнятися справою".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я планую своє життя зараз на 3 дні максимум», – ведуча 1+1 Лідія Таран розповіла про професійне та особисте під час війни

Юрій Горбунов багато років працював у сегменті розважальних шоу на українському телебаченні, останні роки був незмінним ведучим шоу "Танці з зірками" та "Голос країни" на 1+1. Чи повернуться вони колись в ефір? На це запитання Горбунов відповідає так:

"Думаю, що так, але згодом. Це популярні проєкти, які мали відгук в серцях українців. За ними люди сумують. Дехто і зараз мені говорить: "Ми сумуємо за тими часами, коли в неділю можна було сісти і дивитися "Танці з зірками".

Розповів Юрій Горбунов "ЖВЛ" і про свою найбільшу мрію після закінчення війни:

"Коли закінчиться війна, я мрію, щоб ми всі разом зібралися вдома, повечеряли, і я на ніч купав дітей".

Повне інтерв'ю Юрія Горбунова "ЖВЛ" дивіться у відео:

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю