Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Як Єлизавета ІІ відреагувала на дивакуватий подарунок

Єлизавета 2
Вона неперевершена!

Шанувальники британської королівської родини добре знають, що Її Величність Єлизавета ІІще та жартівниця. Однак чи не найбільше вражає її вміння майже миттєво знаходити доречне рішення для кожної проблеми.

 Джерело: Giphy

Так, в одному зі своїх інтерв’ю дочка монархині принцеса Анна пригадала досить дивну ситуацію, яка трапилася у 1970 році з її вельмишановною матінкою в Австралії.

Під час свого перебування в країні Єлизавета ІІ вирішила навідатись до аграрного коледжу. Аби привітати почесну гостю, на території закладу зібрався натовп студентів. Як виявилось згодом, троє з них приготували для королеви незвичний подарунок. Юнаки наблизились до Її Величності й вручили їй штучну руку, одягнену в рукавичку.

Почесний супровід королеви вичікувально завмер, адже ніхто й гадки не мав, як реагувати на такий досить нахабний вчинок. Тоді Єлизавета ІІ чемно прийняла презент і додала:

Дуже вам дякую! Це саме те, про що я завжди мріяла.

Принцеса Анна зазначила, що настрій трьох жартівників помітно зіпсувався. Певно, королівська реакція не зовсім відповідала їхнім очікуванням.

Фото: Getty Images

Зазначмо, що слова королеви були чистою правдою. Ледь не щодня їй доводиться привітно махати публіці на урочистих заходах. То що могло більше стати в пригоді, аніж штучна рука? Однак принцеса Анна зізналась, що членам королівської родини так і не пощастило скористатися подарунком:

Якимось чином ми його одразу «загубили», – пояснила жінка.

Нагадаємо, нещодавно мережу розвеселило кумедне зізнання улюбленої онучки Єлизавети ІІ.

Більше цікавих новин про королівську родину читай тут:

1. Скільки насправді правнуків у Єлизавети ІІ

2. 5 шокуючих фактів про королівську родину

3. У тіарі та хутрі: Єлизавета ІІ захопила розкішним королівським образом

4. Троянда розцвіла: 93-річна Єлизавета ІІ сяє у новому образі

5. 93-річна королева Єлизавета така романтична у цій квітковій сукні

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно — підписуйся на наш Twitter.

2019-10-25
Топ новини
Новини
Новини