Гороскоп на червень 2023 для Стрільця: яких змін чекати на початку літа

Гороскоп на червень 2023 Стрілець — 1+1
freepik.com

Гороскоп для Стрільців на червень від астролога.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Відома астрологиня Анжела Перл дала свій щомісячний прогноз по знаках зодіаку на своєму ютуб-каналі. Що чекає на Стрільців у червні 2023? 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Детальний гороскоп на травень 2023 для всіх знаків зодіаку по днях від астролога

4 червня Повний місяць у знаку Стрільця, в першому будинку. Перший будинок – це тіло, зовнішність, стиль. У вас може змінитися стиль одягу, стрижка, колір волосся. Може, ви мінятимете паспорт, ім'я. Можливо ви заявите про себе в новій якості, статусі. Це може бути і знайомство, і розлучення чи перехід на наступний рівень у ваших відносинах. Ухвалення рішення, що ми робимо далі. Може бути і пропозиція руки та серця. Сильніше за інших відчують вплив цього Повного місяця ті, у кого асцендент з 10 по 16 градусів Стрільця або День народження з 3 по 9 грудня. Можуть бути якісь новини щодо роботи, щось можете відчути щодо вашого здоров'я.

6 червня Венера входить до вашого 9 будинку гороскопа: подорож, поїздки, це розширення кругозору. Світ стає більшим, ширшим, можливостей більше, зустріч свого вчителя, спільна поїздка або романтичне знайомство, якщо ви вільні. Ділове знайомство, гроші, які прийдуть із-за кордону. 9 будинок це публікації, суди, юридичні документи. Можливе одержання грошей за рішенням суду. Венера з 20 червня починає сповільнювати рух, тому почнуть гальмуватись романтичні справи, любовні та фінансові. Гроші можуть почати затримуватись. У липні Венера буде ретроградною. У 9 будинку вона буде цілих чотири місяці, до 10 жовтня. Але з 23 липня по 4 вересня Венера буде ретроградна, йтиме у зворотному напрямку. Хороший період для повернення у старі відносини, для перемир'я, для отримання або повернення грошей. Не ризикуйте фінансово у липні, в останній тиждень липня та весь серпень не робіть уколи краси чи пластичні операції.

12 червня Меркурій входить до вашого 7 будинку: переговори, всі інші люди, це може бути новина про когось із ваших друзів, про вашого партнера. Меркурій - це ще документи.

12 червня Плутон, планета трансформації, на пів року повертається у ваш 8 будинок фінансів. Плутон уже вийшов звідти 24 березня, він там був 15 років і вирішував питання фінансів. З 12 червня у вас буде повернення до фінансової ситуації, яку потрібно вирішити чи завершити. Можливо, ви розрахуєтеся за боргами, кредитами.

17 червня Сатурн, який управляє вашим 2 домом грошей, зупиняється і йде у зворотному напрямку у вашому 4 будинку. Ви можете змінити житло, переїхати (якщо ви його орендуєте). 4 будинок – це будинок батьків. Можливо, ви з'їжджаєте від батьків або, навпаки, проситеся до них пожити до 4 листопада. Сатурн буде ретроградний до 4 листопада і це може бути як пауза чи очікування. Наприклад, здається новобудова, квартира і ви чекаєте. Вирішуватиметься якесь питання нерухомості. Можливо, це розділ майна, оформлення документів, можливо ви виставляєте на продаж будинок або квартиру. Сатурн може давати занурення у ремонт.

18 червня Молодий місяць у 7 будинку: тема відносин, інших людей, партнерства. Нові відносини, нові бізнес-партнери, нові контракти, угоди, хтось
новий з'явився у вашому житті. Найсильніше відчують ті, у кого асцендент з 22 по 30 градуси Стрільця або День народження з 16-17 грудня по 21-22 грудня.

22 червня Сонце входить у ваш 8 будинок грошей, фінансів, загального бюджету. Сонце висвітлює фінансову ситуацію.
28 червня у 8 будинок входить Меркурій. 8 будинок – це у нас будинок інтимних стосунків, сексуальних стосунків. Молодий місяць може у вас виявити тему звільнення від залежностей, тему роботи з психологом, емоційні питання, звільнення від психологічних травм.

30 червня місяць закінчується знову розворотом планети. Нептун йде по вашому 4 будинку, там же, де і Сатурн. Нептун теж зупиняється і розвертається у ретроградний рух майже до кінця року, до 6 грудня. Нептун це планета туману, ніби немає ясності, немає плану, особливо коли він іде назад.

Юпітер - це планета Стрільців, найщасливіша планета, планета удачі, везіння. Вона у вас у 6 будинку роботи та здоров'я. Якщо ви хочете знайти роботу, ви її знайдете, особливо ті, у кого асцендент з 3 по 9 градусів Стрільців. Юпітер допомагатиме у щоденних справах. 6 будинок – це наші щоденні справи, рутина. Ваш ангел-охоронець вестиме вирішення якихось проблем. Юпітер допоможе вам обстежитись або потрапити до хорошого лікаря. Якщо у вас є домашні тварини, вилікувати їх. Поміняти режим, щоб більше було енергії, щоб відчути себе краще. Знайти хорошого нутриціолога або лікаря, який допоможе позбавитися залежності.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю