Чуттєва Христина Соловій випустила новий кліп, сповнений весняної краси (відео)

Христина Соловій випустила романтичний кліп на пісню Про весну (відео)
Фото: @yaroslavbugaev

Пісня стане лейтмотивом цієї весни.

Поділитися:

Сьогодні, 15 травня, зірка Голосу країни Христина Соловій потішила прихильників новою відеороботою. Співачка випустила кліп на пісню Про весну, що ввійшла до її альбому Любий друг.

Хоча зірка зізнається, що в реальному житті не є романтичною натурою, новий кліп вийшов напрочуд романтичним та ніжним.

Зйомки проходили на території архіву-музею літератури і мистецтва України, де жили і творили українські літератори, композитори та художники. В одному з будинків Андрій Малишко написав Пісню про рушник (Рідна мати моя), текст якого зараз є однією з найвідоміших українських пісень.

«Стиль інтер’єру кімнат і атмосфера періоду літературного соцреалізму нагадують мені бабусин будинок у Дрогобичі.

Старенька радіола, гіпсові бюсти Тараса Шевченка і Лесі Українки, смарагдовий п’ятдесятитомник Івана Франка і друкарська машинка, а за вікном — весняні сади з квітучими плодовими деревами. Багато з цих предметів люди мого покоління пам‘ятають із дитинства. Мені б хотілось, аби вони зазирнули до кімнат своєї пам’яті і пригадали ці картини, відчули атмосферу того часу.

Музей Ванди Василевської ніби переніс мене на 20 років назад. У дитинстві саме бабуся навчила мене веснянок і гаївок. Одна із яких — Подоляночка, що відтворюється у відео», — поділилася Христина. 

«Христина Соловій – казкова героїня нової української музики, здається створена з чистого ефіру. Проте з 20-річної дівчини-дитини, яку я побачив колись у кліпі Тримай, вона перетворилась на інтелігентну та сексуальну молоду леді, загадкову інженю.

Христина створює сучасну чуттєву музику, але міцно тримається своїх принципів та коріння, а тексти її пісень особисто мене торкаються глибоко й чесно. Було цікаво реалізувати відеозамальовку на тему її дитячих спогадів Про весну», — говрить режисер кліпу DVIZHON.

Дивіться кліп Христини Соловій Про весну:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Христина Соловій переспівала хіт «Океану Ельзи»

Принагідно пропонуємо переглянути виступ Христини Соловій на Голосі країни-9. Співачка стала гостею півфіналу шоу та виконала свою проникливу пісню Fortepiano.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Христина Соловій вразила оголеним фото

 

Новини по темі