Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Психолог проэкта «Верните мне красоту»: Как предупредить анорексию

Героиня вчерашнего выпуска проэкта «Верните мне красоту» на канале «1+1» Екатерина Шевчук смогла преодолеть анорексию и изменилась до неузнаваемости.

Хоча зовні героїня не справляла враження людини, що страждає анорексією,однак за психологічними симптомами діагноз був очевидним. Вона боялась вживати їжу, викидала продукти, була стурбована патологічним зважуванням. Її невроз з приводу їжі призвів до виснаження організму. З психологічної точки зору вона не справлялася з тими випробуваннями, які приготувало їй життя.

Подолавши анорексію: вражаюче перевтілення Катерини Шевчук (до і після)Психолог проекту «Поверніть мені красу» Олена Любченко допомогла учасниці подолати тривалу депресію, полюбити своє тіло і налагодити стосунки з чоловіком.

 

Про те, як не стати жертвою анорексії, експерт проекту розповіла детальніше.

«Я ─ товста», ─ такі слова жінки найчастіше вимовляють з тих самих причин, що й «я ─ негарна», «у мене страшний ніс», «у мене непривабливі груди». Причина подібних тверджень ─ низька самооцінка.

Коли немає внутрішньої впевненості, починаєш шукати опору у зовнішності.

Соціальні мережі та ЗМІ заповнені параметрами, стандартами, вимогами, в яких худощавість ─ головний критерій жіночої краси.

Коли внутрішня опора відсутня, здається, що якщо відповідатимеш канонам моди, глянцевих журналів, «модельним еталонам», то станеш щасливим і життя налагодиться саме по собі.

Недарма головною групою ризику нервової анорексії є ─ дівчата-підлітки. Саме їм неймовірно важливо бути впевненим у власній зовнішності, так як образ і розуміння внутрішнього «Я» ще знаходиться у процесі формування.  А його основи закладаються шляхом наслідування і експериментів. 

Саме у цьому віці важливо отримувати максимум підтримки і схвалення від батьків та близьких, відчувати себе потрібною і вагомою особою у сім'ї. 

Хоча «підліткові проблеми» з пошуками себе часто продовжуються й у більш зрілому віці й навіть на все життя, особливо у жінок-перфекціоністок. Ці дами найчастіше полюбляють мучити себе виснажливими дієтами і багатогодинними заняттями на тренажерах, але все одно лишаються незадоволеними собою і страждають від почуття недосконалості.

ЯК ВПОРАТИСЯ ЗІ ВСІМА ЦИМИ ПРОБЛЕМАМИ

- Шукайте, в чому ваша цінність як людини і жінки, окрім зовнішності;

- На чому може базуватися ваша впевненість у собі (досягнення, особисті якості, радощі);

- Розберіться з комплексами;

- Якщо ви зовсім перестали їсти через те, що боїтеся погладшати - йдіть до спеціаліста. Такі експерименти призводять до серйозних наслідків! Здоров'я, нерви, стосунки ─ ви ризикуєте своїм життям у всіх сенсах цього слова. Подивіться на себе і визнайте ─ ви займаєтеся самознищенням. А це терміново необхідно припинити! 

Читайте також: Як боротися з ламкими нігтями та волоссям.

Поверніть мені красу
Полные эпизоды
2016-11-11
Загружается
Топ новости
Новости
Новости