Наталія МогилевськаЯка пара перемогла у суперфіналі Танців з зірками та Ігор Кузьменко протягом 10 ефірів танцювального проекту дивували всіх українців своєю майстерністю та харизмою. Яскраві образи, неочікувані перевтілення, сяючі костюми та приголомшливі підтримки - саме такими ми запам’ятали Наталію та Ігоря. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боротьба за Могилевську: Ігор Кузьменко порадив Владу Ямі забути про стосунки з його партнеркою

Чуттєвий фокстрот

У третьому ефірі Наталія та Ігор виконали проникливий фокстрот. Це був танець-сповідь та посвята Скрябіну - талановитому музиканту та другу Наталії. Повільний та ніжний танець під чуттєву пісню Кузьми «Спи собі сама» вразив усіх до глибини душі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталія Могилевська попросила вибачення у Кузьми і розповіла про свої стосунки з чоловіками

Запальний джаз-фанк

Під час обміну партнерами Наталія отримала завдання станцювати із Женею Котом. Від танцівниці усі чекали чогось нового та неймовірно яскравого. Вона була готова здивувати оновленим образом. Палка, вільна та сексуальна - її пристрасний джаз-фанк викликав бурю емоцій, а пісня Монатіка «Мокрая девочка» змусила усіх підтанцьовувати та веселитися.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталя Могилевська звернулася до суддів Танці з зірками

Пишна і розкішна 

Танець Наталії та Ігоря у сьомому ефірі був сповнений романтики. Плавні та легкі рухи, милі образи та яскрава постановка приковували погляди і глядачів, і суддів. Родзинкою виступу стало те, що танцювальні костюми зробили їх пишнотілими. Це додало їх танцю оригінальності та ніжності. 

Вальс, що надихає

Вальс Могилевська прокоментувала конкуренцію з ДорофєєвоюНаталії та Ігоря змусив задуматися кожного. Танець розкриває тему дітей, що не мають дому та позбавлені батьківської любові. Надскладні підтримки, плавні рухи, сповнені любові образи вразили усіх до сліз. 

Блискучий фрістайл

Танець Наталії, Ігоря та Дмитра Жука у півфіналі шоу Танці з зірками змусив суддів поставили максимальну кількість балів. Двоє ревнивих чоловіків вели запеклу боротьбу за чуттєву Наталію. Ця історія стала справжньою перчинкою ефіру і наповнила потужною енергетикою всю залу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталія Могилевська розповіла, що означають малюнки на її тілі