Чому треба поїхати до Львова: 5 причин

5 причин поїхати до Львова
1plus1.ua

Чим манить місто туристів з усього світу.

Поділитися:

Львів – це місто-музей під відкритим небом. На його території понад 2000 пам'яток, серед яких – 50% всіх архітектурних пам'яток України! До того ж, більшість з них розташовані в центрі міста. Тут можна гуляти нескінченно, зустрічаючи на своєму шляху абсолютно унікальні будинки та споруди.

Якщо ви жодного разу не були у місті Лева, дізнайтеся, чому це просто необхідно терміново зробити.

Галицька кава

Львів ще називають кавовою столицею Галичини. Мешканці міста розпочинають свій день з ароматної філіжанки міцної натуральної кави.

Від часу своєї появи у Львові 1829 року, кава ставала дедалі популярнішою в різних колах суспільства і усе місто швидко перетворилось на невиправних кавоманів. Каві присвячено чимало віршів, пісень і легенд, які тільки додають цьому напою містичності.

Площа Ринок

Площа Ринок є найвідомішим місцем у Львові. Вона знаходиться у центрі міста. Тут є на що подивитися. Будинки, які розташовані в цій історичній місцині, ще пам'ятають події минулих століть.

Лише представники знаті могли жити на площі Ринок у Середньовіччі. Тут відбувається чимало заходів, грають вуличні музики, а на літніх майданчиках танцюють сальсу. Найбільш відвідувані об’єкти на площі Ринок – Чорна кам'яниця, кам'яниці Бандінеллі, Бєльських, Домбровського. Також на центральній площі розташована міська ратуша.

Пиво

Поціновувачам хмільних напоїв сподобається відвідування музею пивоваріння. Там розкажуть про історію виникнення цього напою і його еволюцію. Буде можливість і продегустувати пиво місцевих виробників з натуральної сировини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хочеться до моря: Найкращі морські відео проекту Моя країна

Італійський дворик

Італійський дворик знаходиться на площі Ринок. Це місце, де закоханих огортає романтика, а втомлені від навколишнього галасу туристи просто відпочивають. Затишний дворик облаштували у стилі осель мешканців Італії. Тут працює кафе та лунає музика. Це також і одне з найулюбленіших місць для фотосесій закоханих пар.

Пам'ятник сажотрусу

На даху місцевого кафе «Дім легенд» на Староєврейській вулиці сажотрус спостерігає за життям у місті. У капелюсі сажотруса немає дна, однак він з'єднаний з водостічною трубою. Туди туристи та відвідувачі закладу кидають монети.

Тим хто вирішив випити кави на терасі, навіть видають парасольки, щоб уберегти їх від дощу з монет! Поруч з сажотрусом на даху розташоване авто, що теж є родзинкою закладу.

Матимете вільний час, хороший варіант для прогулянки – Стрийський парк. Це місце ідеальне для пікніків та романтичних побачень. Також у парку є львівська дитяча залізниця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 морських курортів України, про які ви не знали

А ось хороші сувеніри, рекомендуємо шукати на ринку Вернісаж, що розташований між площею Ринок та оперним театром. Серед туристів найбільш популярні вироби ручної роботи, картини з львівськими краєвидами, прикраси, вишиванки та вишиті рушники.

У Львові регулярно проводять тематичні фестивалі: театральні, гастрономічні, літературні, фольклорні, музичні. Тоді місто перетворюється на фестивальний майданчик зі сценами, конкурсами та майстер-класами. Тому радимо, плануючи поїздку до Львова, попередньо переглянути, що ж цікавого буде відбуватись у огорнутому легендами місті. І вам неодмінно закортить повернутися сюди.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю