“Нехай береже вас небо”: ведучі 1+1 подякували українським захисникам і захисницям

Ведучі 1+1 подякували українським захисникам і захисницям

Алла Мазур, Юрій Горбунов, Наталя Островська, Єгор Гордєєв, Соломія Вітвіцька та інші ведучі 1+1 звернулись до українських захисників і захисниць

Поделиться:

День захисників та захисниць України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, набув суттєво нових сенсів. Герої серед нас. І саме про досягнення та успіхи наших захисників з перших днів війни ведучі 1+1 розповідають щодня в ефірі. У своїх соцмережах телезірки звернулись до ЗСУ, Терборони, Поліції, Нацгвардії, ДСНС та інших зі словами подяки та підтримки.

Ведуча ТСН Алла Мазур:

“Наша надія, наша любов і віра, рідні наші, захисники й захисниці, ви вже переможці! Бо не тільки долаєте зло на полі бою, а головне, навіть у найважчий час – лишаєтеся людьми! Дякую, за ваш щоденний подвиг! Нехай береже вас небо”.

Ведучий “Сніданок з 1+1”, “Голос країни”, продюсер Юрій Горбунов:

“Покрова сьогодні накриває всю нашу країну, всіх наших жителів: дітей і дорослих, цивільних і військових своїм захистом! Дякуємо вам за те, що ви щодня наближаєте перемогу. Ми обов’язково переможемо саме завдяки вам. Слава Україні!”

Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька: 

“Свято, яке нині не таке вже й святкове, але яке ми усвідомлюємо та відчуваємо по особливому. Нехай всі наші захисники повернуться якнайшвидше з полону! Ми всі мріємо про нашу перемогу і чекаємо усіх неймовірних українських воїнів з фронту додому”.

Ведучі “Сніданок з 1+1” Єгор Гордєєв і Людмила Барбір

“Хочемо всім нашим захисникам і захисницям побажати мужності, натхнення, терпіння і великої наснаги до роботи, щоб повернути решту побратимів і посестер та йти до перемоги!”

Ведуча марафону «Єдині новини» і “Нічна варта” Наталя Островська

“Завдяки вам НАТО хоче вступити в Україну. Завдяки вам про Україну знають в усьому світі. І саме завдяки вам росія зламала зуби об нашу країну. Слава Україні! Героям слава!”

Ведучий ТСН Святослав Гринчук

“З вами ми почуваємося надійніше, ніж за міцнішими мурами. Якщо в лютому ми вірили у Збройні Сили України, то зараз ми просто впевнені у них.  Якнайшвидше обійняти ваших рідних і близьких! І разом з ними відсвяткувати нашу велику спільну перемогу!”

Очільниця благодійного фонду, ведуча “Танці з зірками”, Іванна Онуфрійчук:

“Я дякую всім нашим героям та героїням, які продовжують боротися з ворогом, та тим, хто зараз, на жаль, перебуває в полоні. Ми обов‘язково переможемо. Відвоюємо кожен сантиметр нашої землі й все відбудуємо. Бо немає нічого сильнішого, аніж бажання жити вільно та незалежно!"

Ведуча "Голосу країни" Катя Осадча:

"Героям слава!!! Нам тепер не потрібно особливого дня, аби сказати про безмежну вдячність нашим Героям. Сьогодні буде багато слів, багато світлин, а мені дуже б хотілося звернутися до наших жінок військових. Ви втілення всіх жінок світу і одночасно взірець для кожної жінки в світі, що боронить своє, оберігає своє, але не втрачає свого головного жіночого. Я захоплююсь кожною, ви долаєте незручності в формі, фарбуєте очі попри все і ви стоїте пліч-о-пліч з військовими чоловіками і думаю, що іноді навіть і їх підтримуєте, адже жінка складена саме так, не може не підтримувати всіх навколо, навіть якщо самій важко. Дівчата і хлопці, низький уклін, невимовна вдячність за кожен ваш крок, нехай цей день принесе кожному оберіг, нехай Покрова вас береже. З вашим днем!".

Новости по теме