Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Олена Кравець зізналася, скільки часу на тиждень витрачає на догляд за собою

1+1
Акторка розповіла про своє життя поза "Кварталом 95"

Акторка Олена Кравець із тих жінок, які можуть похизуватися невичерпною енергією. Вона активно знімається у програмах "Кварталу 95", завжди знаходить час на сім'ю, а віднедавна й на організацію сезонних фестивалів. Про позаквартальне життя Олена розповіла в інтерв'ю  "Теленеделе".

- Олено, ви стільки років працювали у великій команді і раптом почали робити "сольну кар‘єру" - організовувати фестивалі. Не складно працювати над цим самотужки?

- Мені цікаво спробувати щось нове. До того ж, фестивалі готую не сама. Правда, тут колектив не такий великий, як у "Кварталі" і чоловіків менше.

Але я ж не все життя на сцені. У мене є адміністративний досвід – у тому ж "Кварталі". У далекому минулому я була бухгалтером у банку й менеджером у ресторані швидкого харчування. Тож я не далека ні від управлінської, ні від організаційної роботи, ні від пошуку фінансування. Просто довелося згадати все й на деякий час стати восьмируким Шивою, щоб встигати. Не лукавитиму – це складно. Але коли гориш бажанням – земля крутиться швидше.

- Колеги з "Кварталу" допомагали порадами?

- Спочатку вони поставилися до мого проекту з часткою іронії і нерозуміння. Мовляв, що за примха й навіщо мені це, якщо часу і так немає? А зараз навіть приходять на мої заходи.

- За яким спільним заняттям вас можна застати з донькою?

- Найчастіше ми з Машею дивимося кіно і готуємо якусь випічку.

- Для вас стояти за плитою – покарання чи задоволення?

- Радше, задоволення, але це робити вдається не часто.

- Ваш чоловік – виконавчий директор "Кварталу 95". А вдома хто директор?

- У нас ця вакансія відкрита (сміється). У якихось побутових моментах іноді я тямлю більше, у чомусь покладаюся на Сергія.

- За останній час Сергій схуд. Це його рішення чи ви його до цього підштовхнули?

- Він сам захотів. Сів на дієту. Почав регулярно відвідувати спортзал. Я не стою на заваді, а допомагаю, як можу.

- Самому дотримуватися дієти складно. Компанією відмовлятися від смаколиків простіше...

- Сергій звертався до того дієтолога що і я колись, тож цей раціон мені добре знайомий. А взагалі ми вже давно намагаємося правильно харчуватися. Наприклад, не вживаємо свинини і м‘ясних бульйонів. У нас суворі обмеження щодо будь-якого жиру – живемо практично без олії, якщо не враховувати приготування омлету на сніданок. Смаженого відповідно не їмо – ну хіба стейки. Та й ті – лише з ресторану, бо я в цьому не дуже сильна.

- Скільки часу на тиждень ви витрачаєте на догляд за собою?

- Я не рахувала. Немало. Хоча б двічі в тиждень – масаж. Хоча б раз – косметолог, манікюр-педикюр плюс догляд за шкірою. Намагаюся усі ці процедури спланувати на вечір. Виходжу із салону, звісно, не така красива, як зайшла (сміється). Зате після масочки чи масажу почуваюся значно краще.

- Де любите відпочивати?

Із відпочинком у нас проблеми: то Сергій не може, то я. Переважно поєднуємо приємне з корисним. Коли "Квартал" виступає де-небудь за кордоном, беремо Машу й не втрачаємо жодної вільної хвилини, аби скупатися, позасмагати чи подивитися визначні місця. 

2014-06-18
Топ новини
Новини
Новини