Який танець вам сподобався найбільше? Проголосуйте за свого фаворита!
![Який танець вам сподобався найбільше? Проголосуйте за свого фаворита! Який танець вам сподобався найбільше? Проголосуйте за свого фаворита!](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/374/727/11e706eaa537caff5423967a8132acbc.jpg)
Голосуйте за танець та щотижня вигравайте сертифікат на суму 1000 грн від КЮЗ.
Пара, що виконала танець, який набрав найбільшу кількість голосів, щотижня буде отримувати приз від спонсора – ексклюзивний кулон в золоті "Танцююча пара" з топазом українського походження. Топази, інкрустовані в кулон, видобувається на Волинському родовищі (Житомирська обл) - це одне з найстаріших родовищ в світі, тому топази з нього наділені особливою енергією.
Усі глядачі, що візьмуть участь в голосуванні, щотижня отримують шанс виграти сертифікат від КЮЗ на 1000 грн. У фіналі шоу серед усіх користувачів, що хоча б раз взяли участь у голосуванні, буде розіграно ексклюзивний кулон. Не проґавте свій шанс!
Оберіть свого фаворита і віддайте за нього свій голос. Щотижня серед учасників опитування за допомогою random.org ми будемо визначати переможця, який отримає спеціальний приз від преміального спонсора шоу – Київського Ювелірного Заводу.
Детальніше про правила конкурсу читайте за посиланням.