Магнітні бурі на січень 2022: календар безпечних та небезпечних для самопочуття днів

Коли будуть магнітні бурі в січні 2022

Магнітні бурі в січні: прогноз передбачає 3 магнітні бурі у перший місяць року.

Поділитися:

Магнітні бурі – календар на січень

Магнітні бурі: січень 2022 – коли і чого очікувати від сонячної активності в цьому місяці? Магнітних бур у перший місяць року очікується 3. Тож підготуйтеся заздалегідь до можливих геомагнітних коливань. Особливу увагу на цей прогноз слід звернути метеочутливим людям. Тому що в дні високої сонячної активності вони можуть відчувати слабкість, втому, у них може фіксуватися підвищене серцебиття та артеріальний тиск, загостритися хронічні хвороби. Але захистити свій організм можна заздалегідь, варто лише знати, коли будуть магнітні бурі в січні 2022 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖНова потужна магнітна буря накриє Землю в грудні 2021: коли пік та як вберегтися від негативного впливу

Магнітні бурі в січні 2022

Отже, у січні очікуються магнітні бурі в такі дати:

5-7 січня – очікується незначна магнітна буря, пік якої не перевищить 3 бали. Але це перша магнітна буря в 2022 році, і на неї теж треба звернути увагу, враховуючи стрес для організму від святкувань Нового року, Різдва.

18 січня – не дуже потужна магнітна буря, яка доволі швидко піде на спад. Проте особливо чутливі люди все ж можуть відчути на собі її вплив.

20-21 січня – єдина по-справжньому потужна магнітна буря у січні. На піку її потужність буде сягати 6-7 балів. Ця магнітна буря припадає ще й на кінець робочого тижня, тому переноситися буде особливо важко. 

В цілому січень 2022 року буде доволі сприятливим у питанні підвищеної сонячної активності та геомагнітних коливань. Але чутливі люди все ж відчують на собі вплив природних явищ, особливо 20-21 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україну накрили потужні магнітні бурі: як уберегтися від негативного впливу природних явищ та що робити, щоб не захворіти (коментує експерт)

Магнітні бурі: вплив на здоров’я та самопочуття

Сонячні бурі, спалахи на сонці та підвищена сонячна активність можуть нести загрозу для здоров’я людини, особливо якщо мова йде про метеочутливих людей та людей з хронічними хворобами. У період магнітних бур збільшуються ризики розвитку гіпертонії, аритмії, хвороби знову дають про себе знати. Тому вкрай важливо слідкувати за такою інформацією, як магнітні бурі: прогноз. 

Що таке метеозалежність і як уникнути неприємних симптомів – поради дає лікар-невропатолог:

Магнітні бурі на січень 2022. Як зменшити їхній вплив на людину?

Якщо ви щоразу почуваєтеся погано під час магнітних бур, радимо дізнатися наперед, коли вони будуть у січні, і прийняти такі заходи у небезпечні для здоров’я дні:

►Зробіть ревізію аптечки: чи всі ліки, які можуть знадобитися при загострені хвороб, там є?

►У разі суттєвого погіршення самопочуття обов’язково звертайтеся до лікаря, не займайтеся самолікуванням.

►Пам’ятайте про важливість режиму дня: повноцінного сну, правильного харчування, питного режиму (треба пити більше води та трав’яного чаю).

►Гуляйте на свіжому повітрі, рухайтеся, але уникайте надмірних фізичних навантажень.

►Уникайте натовпу, за можливості залишайтеся вдома у дні підвищеної сонячної активності та магнітних бур.

Знаючи точні дати магнітних бур в січні 2022 року можна вберегти здоров'я від їх негативного впливу: спробувати мінімізувати стресові ситуації для себе, контролювати тиск та пульс, правильно харчуватися та пити більше води.  Дивіться, нестача яких продуктів провокує головний біль:

Новини по темі