Повний місяць у липні: гороскоп для всіх знаків зодіаку від Анжели Перл

Гороскоп для всіх знаків зодіаку від Анжели Перл на Повний місяць 3 липня — 1+1
freepik.com

Чого чекати всім знакам зодіаку у день Повного місяця 3 липня?

Поділитися:

3 липня настає Повня — місяць набуває своєї максимальної фази та енергії переповнюватимуть простір. Чому варто бути дуже обережними зі своїми бажаннями, які існують перестороги та чого чекати від дня Повного місяця усім знакам зодіаку, розповідає відома астрологиня. Гороскоп для всіх знаків зодіаку на Повню 3 липня від відомої астрологині Анжели Перл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на липень 2023 для всіх знаків зодіаку від Анжели Перл: чиє життя кардинально зміниться у середині літа

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на Повний місяць 3 липня

Гороскоп на Повний місяць Овен

3 липня Повня пройде у вашому 10 домі гороскопа. Десятий дім пов'язаний із цілями, досягненнями і кар'єрою. Повний місяць у цьому домі може принести ясність і розуміння того, куди рухатися далі у вашому житті. Це може бути пов'язано з професійними змінами, такими як звільнення, зміна роботи або бізнесу, зміна статусу або навіть народження дитини.

Повний гороскоп на липень для Овна від Анжели Перл читайте за посиланням.

Гороскоп на Повний місяць Телець

3 липня Повний місяць у 9 будинку гороскопа. Більше уваги до смислу життя, духовного розвитку. Ви приділятимете більше уваги сенсу життя. 9 будинок - будинок сенсу життя та подорожей. Може ви вирішите кудись подорожувати. 3 липня може бути щось для вашого розвитку. Можливо, ви будете навчатися чогось або підете викладати якийсь курс. Можливо ви будете вивчати нову мову. 9 будинок – це ще інші країни та іноземці. Повний місяць знаменує завершення, кульмінацію чогось, отримання плодів попередніх старань. Ви можете отримати візу або пмж, якщо ви зверталися за ними. Також можливі суди, похід до нотаріуса.

Повний гороскоп на липень для Тільця від Анжели Перл читайте за посиланням.

Гороскоп на Повний місяць Близнюки

3 липня Повний місяць у 8 будинку фінансів робить ситуацію ясною і зрозумілою, буде відчутно вплив 3 дні до і після. Гроші чужі, чоловіка, дружини, інших людей. На вас чекає трансформація чи криза (щось потрібно буде вирішити, прийде звільнення, добре запланувати похід до психолога). Можуть виникнути незаплановані витрати.

Повний гороскоп на липень для Близнюків від Анжели Перл читайте за посиланням.

Гороскоп на Повний місяць Рак

Повний місяць 3 липня пройде в 7 домі партнерства, стосунків, співпраці, контактів, знайомств і шлюбу. Повний місяць висвітлює щось про когось у вашому житті. Ви побачите людину такою, якою вона є. Можливі результати співпраці, підписання угоди, контракту або пропозиція руки і серця. Можливо, дозрієте на розрив стосунків або розлучення. Повний місяць прояснює ситуацію і показує правду щодо інших людей.

Повний гороскоп на липень для Рака від Анжели Перл читайте за посиланням.

Гороскоп на Повний місяць Лев

3 липня Повня в 6 будинку, вона принесе ясність. Він показує правду. 6й будинок - це робота - звільнятися чи ні, ви прийняті на роботу чи ні. Також це ухвалення рішень про роботу, наші помічники, няні, асистенти у бізнесі. 6й будинок - це здоров'я: подумайте, як багато енергії у вас, як ви збудували свій режим. У липні потрібно займатися здоров'ям, здавати аналізи Зверніть увагу на своє харчування, якість сну, стрес. Також це про ваших вихованців та їх здоров'я.

Повний гороскоп на липень для Лева від Анжели Перл читайте за посиланням.

Гороскоп на Повний місяць Діва

3 липня Повний місяць у 5 домі гороскопу, домі любові, дітей і творчості. Це час, коли може виникнути ясність у стосунках, пов'язаних із дітьми. Можливі новини про вагітність, народження дитини, хрещення або вступ. Також стосунки в царині романтики можуть досягти кульмінації або завершитися і перейти на новий рівень радості й задоволення.

Повний гороскоп на липень для Діви від Анжели Перл читайте за посиланням.

Гороскоп на Повний місяць Терези

3 липня - Повня в 4 будинку гороскопа. Результати думок та дій, пов'язаних із сім'єю. Постануть питання місця проживання та нерухомості.

Повний гороскоп на липень для Терезів від Анжели Перл читайте за посиланням.

Гороскоп на Повний місяць Скорпіон

3 липня Повний місяць у вашому 3 будинку гороскопа: поїздки, транспорт, пошта, інтернет, смс, дзвінки, комунікації, спілкування з іншими людьми. На вас чекає багато зустрічей та листування. Повня внесе нарешті ясність у переговори, контакти, дає нові знайомства. Ви побачите правду та отримаєте результат, документи. Також це все, що пов'язане з технікою, паперами, сусідами та родичами.

Повний гороскоп на липень для Скорпіона від Анжели Перл читайте за посиланням.

Гороскоп на Повний місяць Стрілець

3 липня Повний місяць пройде у 2 домі фінансів. З'являться результати угод, роботи. Можливо, ви замислитеся про зміну роботи, отримаєте вигіднішу пропозицію.

Повний гороскоп на липень для Стрільця від Анжели Перл читайте за посиланням.

Гороскоп на Повний місяць Козеріг

3 липня Повний місяць у вашому знаку Козерога. Ви не особливо емоційний знак, але Повня - дуже емоційний день. Перший тиждень липня може бути для вас дуже значним і емоційним. Особливо для тих, хто має асцендент в 11 градусі Козерога, або з 8 по 14 градусів Козерога, або День народження в перший тиждень січня: 1, 2, 3 січня. Ви відчуєте цей Повний місяць сильніший за інших. Перший будинок – це ви, ваша зовнішність, ваша особистість, ваше тіло, ваші наміри. Може змінитися ваша роль соціумі, може змінитися статус, прізвище. ви можете приймати рішення про ваші стосунки. Може у вас зміниться ставлення до себе. Цікавий Повний місяць, який може програтися у вас у будь-якій сфері життя, бо це перший будинок гороскопа, який відповідає за ініціативу, за рішення, за якийсь перший крок, за ухвалення рішення, у будь-якій сфері.

Повний гороскоп на липень для Козерога від Анжели Перл читайте за посиланням.

Гороскоп на Повний місяць Водолій

3 липня Повний місяць у вашому 12 домі гороскопа. У цей період можливі подорожі, розкриття таємниць і минулих подій. Рекомендується зайнятися саморозвитком і здоров'ям.

Повний гороскоп на липень для Водолія від Анжели Перл читайте за посиланням.

Гороскоп на Повний місяць Риби

3 липня Повня у вашому 11 будинку гороскопа, будинку друзів, контактів, колективів. Повня висвітить вам про подругу, друга те, чого ви не знали. Ви можете визначитися з групою, колективом, створити нове чи закінчити старе. 11 будинок – інтернету. Ви маєте можливість вести творчий проєкт в інтернеті. Повня, як і 11 будинок - це про результати чогось, що ви робили раніше.

Повний гороскоп на липень для Риб від Анжели Перл читайте за посиланням.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю