UA RU

Які актори "Величного століття" у реальному житті

Зірки знімалися у телеісторії по 16 годин на добу та, попри це, знаходили час фотографуватися для глянців, відвідувати світські заходи і бачитися з друзями.

Актори "Величного століття" у Туреччині майже національні герої.

Зірки знімалися у популярній телеісторії по 16 годин на добу та, попри це, знаходили час спілкуватися з журналістами, фотографуватися для глянців, відвідувати світські заходи і бачитися з друзями.

Акторів поза зйомками "Роксолани" і до участі в серіалі, показали журналісти smi2.mirtesen.ru.  

Нур Феттахоглу (Махідевран) і Сельма Ергеч (Хатідже) у реальному житті надають перевагу значно простішому вбранню, ніж їхні серіальні героїні. До зйомок у "Величному столітті" ці дві акторки, які, до речі, давно товаришують, нерідко знімались для журналів.

Цікаво, що ці яскраві брюнетки, які в серіалі так багато страждають від рук рудої бестії Гюррем, в житті теж приміряли мідний колір волосся.

Бурак Озчивіт, який втілив на екрані відважного, але сумного Балібея, теж неодноразово вдавався до експериментів із зовнішністю. 

Звичайно, не можна не згадати Небахат Чехре, яка грає матір Сулеймана Валіде. Зірці уже за 70, але вона досі одна з найкрасивіших жінок Туреччини. Актриса двічі була заміжня, і обидва рази її шлюби руйнувалися через занадто великий попит на акторку в кіно. Дітей у Небахат немає, тому вона вдячна долі за роль матері Сулеймана, Хатідже і Бейхан в серіалі "Величне століття"

Років 40 тому, вигравши титул "Міс Туреччина", Небахат Чехре була такою:

Як і колеги за серіалом, вона багато знімається в рекламі (переважно антивікових засобів). Але й елітна нерухомість не проти попрацювати з екс-міс Туреччиною.

Дивіться "Величне століття. Вирішальна битва" із понеділка по п'ятницю о 17.10 на "1+1".

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю