Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Поради психолога: Як зробити День святого Валентина приємним для себе та коханих

Ведуча та психолог проекту «Одруження наосліп 3» Олена Любченко розповіла, як правильно провести свято закоханих.

Гороскоп на День святого Валентина для всіх знаків зодіакуВедуча та психолог проекту «Одруження наосліп-3» Олена Любченко порадила, як зробити День Святого Валентина приємним для себе та коханих.

На думку психолога, з часом стосунки втрачають свіжість, гостроту, романтику. День Святого Валентина – це можливість додати всі ці елементи у повсякденне життя.

Дуже важливо не робити це свято "черговим", для «галочки» або для Instagram. Скористайтесь шансом і зробіть те, що давно хотілося. Не варто гнатися за іншими або наслідувати їх, прислухайтесь до себе і свого партнера, і день може стати незабутнім.

Також Олена Любченко розповіла, що незалежно від того дарує людина подарунок чи приймає, в організмі підвищується рівень «гормону щастя». Приємні сюрпризи стимулюють викид окситоцину – гормону, який знижує тривогу і дарує відчуття безпеки і щастя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 9 подарунків на День святого Валентина, які можна купити в останній момент.

Цікаво, що немає значення, дарує людина подарунок або отримує – в будь-якому випадку підвищується рівень окситоцину. Більш того, процес вибору подарунків, якщо це не формальність, має той самий ефект.

Нагадаємо, що за умовами проекту «Одруження наосліп-3», герої одружуються наосліп з людиною, яку їм підбирають психологи. Пара повинна прожити разом 6 днів, а на сьомий вирішити, залишити обручки і ​​продовжити стосунки поза проектом чи ні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що очікує жінку, яка сприймає чоловіка, як гаманець

Консультують героїв і допомагають їм визначити причини, які заважають чоловікам і жінкам побудувати міцні відносини, психологи і ведучі проекту Олена Любченко та Єгор Тополов. Дивіться третій сезон проекту «Одруження наосліп» щосереди на телеканалі «1+1» о 22.00.

Одруження наосліп
Повні епізоди
2017-02-14
Топ новини
Новини
Новини